GPP Business Park I

Zdjęcia
Mapa
Street View
Katowice, Konduktorska 39

Dostępna powierzchnia:

2.650 m2

Informacje o budynku
Kategorie: Zielone budynki biurowe
Status budynku: Istniejący
Całk. powierzchnia biurowa: 7.500 m2
Dostępna powierzchnia: 2.650 m2
Dodany faktor: 8 %
Wskaźnik wynajętych powierzchni: 65%
Informacje finansowe
Min. okres wynajmu: 5 lat
Kalkulator »
Parking
Rodzaj parkingu Powierzchnia Opłata za parking
Podziemny 120 miejsc
Projekt GPP Business Park obejmuje realizacje około 30 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej zlokalizowanej w czterech wolnostojących budynkach. W ramach pierwszej fazy projektu w drugim kwartale 2012 roku do użytku oddany zostanie „zielony budynek” o powierzchni biurowej oferowanej do wynajmu 7 500 m2 . Nowoczesne rozwiązania oraz urządzenia energooszczędne zastosowane w projekcie nie tylko zwiększą komfort pracy w budynku, ale pozwolą również na faktyczne zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych.
Podjęto również starania o uzyskanie jednej z najwyższych ocen (Excellent lub Outstanding) brytyjskiej certyfikacji ekologicznej budynków BREEAM.
Ponadto plan piętra budynku zapewni pełną elastyczność w aranżacji wnętrz i znakomite środowisko pracy. Standardowe wyposażenie powierzchni biurowej obejmować będzie m.in.: klimatyzację, podwieszane sufity, podnoszone podłogi, nowoczesne systemy zarządzania budynkiem i telekomunikacyjne, profesjonalną ochronę oraz wykładziny podłogowe.
Kompleks GPP Business Park zlokalizowany jest w północnej części Katowic przy ul. Konduktorskiej na obszarze włączonym do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dojazd do projektu zapewnia przebudowana i poszerzona w 2011 ul. Konduktorska, dodatkowo wzbogacona o chodniki i ścieżki rowerowe. Kolejnym atutem lokalizacji jest bliskość al. Korfantego, która zapewnia szybki dojazd do centrum Katowic oraz innych miast regionu. Niedaleko od projektu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej - tramwajowe i autobusowe zlokalizowane przy al. Korfantego oraz autobusowe położone 10 m od budynku. Ponadto w planach miejskich na lata 2013-2020 przewidziano budowę dwupasmowej drogi krajowej zwanej Północną Obwodnicą Katowic. Droga wraz ze zjazdem na ul. Konduktorską została zaprojektowana w odległości 150 metrów od GPP Business Park.
  • Kantyna
  • Centrum konferencyjne
  • Przedszkole
Technical details
  • System klimatyzacji
  • Czujniki dymu/kurzu
  • System zarządzania budynkiem (BMS)
Windows
  • Otwierane okna
Building provided services
  • Recepcja
  • Ochrona

Szybkie zapytanie

Poproś o ofertę wybranych biur. Klikni na ikonę by dodać więcej biur.

Wybrane biura:
Nie wybrano żadnych biur.
(m2) (m2)

Biura

Czynsz (€ /m2/Miesiąc)

-

Powierzchnia biurowa (m2)

-

Koszt wynajmu stanowiska pracy (db)

-

Liczba stacji roboczych

Polecane budynki biurowe