Maraton

Zdjęcia
Mapa
Street View
Open Street View
Poznań, ul. Królowej Jadwigi

Dostępna powierzchnia:

Wynajęty

Informacje o budynku
Kategorie: Zielone budynki biurowe
Status budynku: W budowie
Całk. powierzchnia biurowa: 24.200 m2
Dostępna powierzchnia: Wynajęty
Wskaźnik wynajętych powierzchni: 100%
Parking
Rodzaj parkingu Powierzchnia Opłata za parking
Podziemny 300 miejsc 300 € + VAT
Dodatkowe informacje
Rok budowy: 1 grudnia 2016
Najemcy:
Duni EFF
Projekt Maraton jest zlokalizowany w centrum Poznania. Zawarliśmy w nim doświadczenia poprzednich realizacji i wykorzystaliśmy wyjątkowy potencjał miejsca, w którym powstaje. To ważny punkt na mapie inwestycji Skanska Property Poland.
Inspiracją do nadania budynkowi sportowej nazwy była ulica Maratońska i bliskość obiektów sportowych – legendarnego dla miasta klubu KS Warta Poznań, Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji czy Akademii Wychowania Fizycznego.
Nasze inwestycje są realizowane zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Łączy je wyjątkowa dbałość o funkcjonalność i komfort użytkowników oraz nowoczesny wygląd zewnętrzny. Udostępniamy naszym najemcom możliwość ekspansji i rozwoju firmy w ramach jednego budynku. Nasze biura są projektowane, aby zapewnić przyszłym najemcom możliwie najlepsze warunki do efektywnej pracy w ramach nowoczesnej powierzchni biurowej.
  • Zamykane szafki i prysznice
  • Galeria handlowa w pobliżu
  • Park w pobliżu
  • Transport publiczny w pobliżu
Biurowiec Maraton będzie w systemie oceny LEED - Leadership in Energy and Environmental Design na jednym z najwyższych poziomów.

Co to oznacza?

Zastosowane materiały i nowoczesne technologie, gwarantują maksymalny komfort i oszczędności eksploatacyjne.

Strefowa regulacja temperatury

Powierzchnie typu open space są podzielone na strefy, obejmujące kilka stanowisk pracy. W każdej strefie można ustawić dowolną temperaturę. Jeśli temperatura w biurze jest dla Ciebie niekomfortowa, możesz ją dostosować do indywidualnych wymagań w swojej strefie pracy.

Ilość świeżego powietrza zwiększona o 30%

Instalacja wentylacji wtłacza do budynku o 30% więcej świeżego powietrza niż wymagają przepisy. Jest to dokładnie 40m3/h powietrza na osobę - taka ilość tlenu sprzyja koncentracji i wydajności pracy.

Wodooszczędna armatura

Wodooszczędna armatura dba o to, abyś oszczędzał wodę nawet wtedy, kiedy o tym nie myślisz. Czujniki bezdotykowe, toalety zużywające aż o 30% mniej wody niż tradycyjne czy urządzenia napowietrzające strumień wody - te wszystkie rozwiązania codziennie składają się na Twój pozytywny wpływ na środowisko!
Workplaces by Skanska

Szybkie zapytanie

Poproś o ofertę wybranych biur. Klikni na ikonę by dodać więcej biur.

Wybrane biura:
Nie wybrano żadnych biur.
(m2) (m2)

Biura

Czynsz (€ /m2/Miesiąc)

-

Powierzchnia biurowa (m2)

-

Koszt wynajmu stanowiska pracy (db)

-

Liczba stacji roboczych

Polecane budynki biurowe