Szybkie zapytanie

Poproś o ofertę wybranych biur. Klikni na ikonę by dodać więcej biur.

Wybrane biura:
Nie wybrano żadnych biur.
(m2) (m2)

Biura

Czynsz (€ /m2/Miesiąc)

-

Powierzchnia biurowa (m2)

-

Koszt wynajmu stanowiska pracy (db)

-

Liczba stacji roboczych

Articles

Monopolis na akwarelach

Były już wystawy fotografii, plenerowe spektakle teatralne, a teraz przyszła pora na malarstwo. 11 kwietnia odbył się wernisaż akwareli Michała Suffczyńskiego, ukazujących postindustrialne przestrzenie łódzkiego Monopolis. Przygotowania do tej niezwykłej wystawy trwały rok, a efekty można oglądać w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Więcej »

Kompleks przy Bobrowieckiej ożywił dzielnicę

Kompleks budynków biurowo-mieszkalnych przy ul. Bobrowieckiej istotnie przyczynił się do wzrostu atrakcyjności tej części Warszawy. Dostępność sztuki współczesnej oraz szeroka oferta usługowa w budynkach wprowadziła różnorodność w zakresie spędzania wolnego czasu przez okolicznych mieszkańców, jak i użytkowników budynków biurowych. Kompleks budynków, który tworzą dwa biurowce – Bobrowiecka 6 i Bobrowiecka 8 oraz apartamentowiec Bobrowiecka 10, stał się także impulsem dla innych deweloperów inwestujących w dzielnicy.

Więcej »

Brexit może wpłynąć na rozwój branży outsourcingu w Polsce

Ze względu na planowane wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej światowe firmy BPO wykorzystują swoje polskie spółki do pozyskiwania nowych klientów, w związku z czym do Polski trafia coraz więcej biznesu. Zyskuje na tym branża outsourcingowa.

Więcej »

Ile kosztuje wynajem biura w Warszawie

Opracowanie zawiera szczegółowy opis zasobów, jakimi aktualnie dysponuje warszawski rynek biurowy, obrazując jego potencjał. – W raporcie zawarte zostały gruntowne dane dotyczące wysokości wywoławczych stawek czynszowych i kosztów eksploatacyjnych, obowiązujących w poszczególnych budynkach biurowych w Warszawie, jak również opisane czynniki, które mają wpływ na ich wysokość w korelacji z lokalizacją, powierzchnią, datą ukończenia i klasą budynków, czy posiadanymi certyfikatami. Poza dogłębną analizą oferty obiektów zlokalizowanych na rynku warszawskim, atutem publikacji są mapy przedstawiające zagęszczenie powierzchni, dostępnych w poszczególnych dzielnicach – informuje Bartłomiej Zagrodnik, Partner Zarządzający w Walter Herz.

Więcej »

Co-working coraz bardziej popularny w regionie EŚW

Rosnące zainteresowanie międzynarodowych korporacji powierzchniami coworkingowymi było jednym z trendów, który wpłynął na rynek powierzchni biurowych w czterech największych stolicach regionu Europy Środkowo-Wschodniej (EŚW) w 2018 roku. Całkowity zasób elastycznych biur w Budapeszcie, Moskwie, Pradze i Warszawie wynosi już 286 000 mkw., co jest równowartością ok. 1% łącznego zasobu biurowego tych miast (29,9 mln mkw.). Popyt generowany przez operatorów coworkingowych w 2018 roku stanowił natomiast 5% łącznego wolumenu najmu na rynku biurowym w stolicach EŚW.

Więcej »

11 kwietnia wbilto symboliczną łopatę pod nowe Centrum Techniczne w Krakowie - Balicach

Ośrodek badawczo – rozwojowy, który powstanie w formule Build-to-Suit będzie położony przy ul. Medweckiego, w bliskim sąsiedztwie portu lotniczego Balice i hotelu Hilton Kraków Airport. Budynek o powierzchni 11 000 mkw. zapewni 6 000 mkw. najnowocześniejszej przestrzeni laboratoryjnej oraz 5 000 mkw. powierzchni biurowej.

Więcej »

Profesjonalna pomoc medyczna w miejscu pracy od Capital Park

W kompleksach biurowych Eurocentrum oraz Royal Wilanów Warszawie ruszyła pierwsza na polskim rynku natychmiastow apomoc medyczna dedykowana najemcom. Dzięki wdrożeniu przez Grupę Capital Park nowej usługi Office Doctor pracownicy biur mogą liczyć nacałodzienną opiekę wykwalifikowanego ratownika oraz zespołu medycznego specjalistycznej karetki wyposażonej w zaawansowany sprzęt ratujący ludzkie życie i zdrowie.

Więcej »

Knight Frank zarządcą SQ Business Center we Wrocławiu

Knight Frank został wybrany na zarządcę realizowanego przez ANTCZAK Investments butikowego biurowca SQ Business Center we Wrocławiu. Budynek o powierzchni całkowitej 5 500 m kw. zostanie oddany do użytku w II kwartale tego roku.

Więcej »