W nowej roli Sylwia Pędzińska będzie odpowiadać za inicjowanie, testowanie, zarządzanie  i wdrażanie nowych rozwiązań w Colliers, nie tylko na poziomie technologii, ale również zmian społecznych.

— Moim zadaniem będzie promowanie nowoczesnego podejścia do biznesu wśród pracowników naszej firmy. Ma to zaowocować przyszłościowym spojrzeniem na branżę nieruchomości i pomóc otworzyć się pracownikom na nowinki, najnowsze technologie i innowacje. Nowe podejście przełoży się na jeszcze lepszą obsługę naszych klientów — mówi Sylwia Pędzińska.

— We współczesnym świecie zmiany zachodzą w ekspresowym tempie – dotyczy to zarówno branży nieruchomości, jak i innych obszarów biznesu. W Colliers w Polsce chcemy być na bieżąco z trendami,   nowościami technologicznymi i możliwościami wykorzystania ich w naszej pracy. Chcemy być faktycznym liderem innowacyjności,  wdrażać nowe trendy i koncepty. Takie działania pomogą nam, jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, pozyskiwać nowych oraz wyróżnić się na tle konkurencji — mówi Monika Rajska-Wolińska, partner zarządzający Colliers International.

Sylwia Pędzińska dołączyła do Colliers International w 2004 roku, od tego czasu była odpowiedzialna za część operacyjną biznesu. Wspomagała partnera zarządzającego w codziennych działaniach, planowała i nadzorowała pracę zespołów firmy z obszaru: administracji, zasobów ludzkich, IT, finansów i księgowości oraz prawnego. Jednym z głównych zadań Sylwii był rozwój firmy nakierowany na nowoczesny i innowacyjny biznes. Pod względem operacyjnym wspierała także rozwój biur Colliers International w polskich miastach regionalnych. W 2010 r. Sylwia dołączyła do grona partnerów, z którymi współtworzy strategię dla Colliers International w Polsce i dba o jej wdrożenie. Od 2016 roku Sylwia pełniła funkcję dyrektora nowo powstałego działu Workplace Innovation.

Po objęciu stanowiska Innovation & Knowledge przez Sylwię Pędzińską na czele działu Workplace Innovation stanęła Dorota Osiecka, która będzie kontynuowała rozwój tej linii biznesowej.

— To wielki zaszczyt móc dalej rozwijać dział Workplace Innovation w Colliers. Koncentrując się na doradzaniu klientom w zakresie tworzenia optymalnego środowiska pracy i kreowania unikalnych doświadczeń dla pracowników, będziemy ściśle współpracować z Sylwią w jej nowej roli, aby pomóc naszym klientom wykorzystać potencjał nowych technologii — mówi Dorota Osiecka, dyrektor działu Workplace Innovation.

Dorota dołączyła do działu Workplace Innovation w Colliers w 2016 roku. Posiada ponad 12 lat doświadczenia w consultingu, prowadzeniu projektów strategicznych i zarządzaniu zmianą. Od 2008 roku specjalizuje się w obszarze workplace strategy. Początkowo zajmowała się wdrażaniem rozwiązań z zakresu workplace innovation w Londynie, jako Senior Strategy Consultant w DEGW London, a od 2012 roku działa na polskim rynku. Dorota ma bogatą wiedzę na temat optymalizacji funkcjonalnej środowiska pracy i narzędzi, umożliwiających badanie i analizę potrzeb organizacji. Jej atutem jest praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie wielu projektów prowadzonych w środowisku międzynarodowym oraz w Polsce.

 

 

Źródło: Colliers International