Cavatina Hall to unikalny, wielofunkcyjny kompleks, który łączy funkcje biurowe, usługowe i kulturotwórcze. Jest to pierwszy obiekt klasy A w Bielsku-Białej, oferujący ponad 13 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej. Projekt posiada certyfikaty BREEAM na poziomie Excellent oraz WELL Health-Safety, co świadczy o jego wysokiej jakości i dbałości o zdrowie użytkowników.

Fool's Theory - Dynamicznie Rozwijające Się Studio Gier

Fool’s Theory zatrudnia obecnie około 100 pracowników, co czyni ją jednym z wiodących studiów deweloperskich w Polsce. Cavatina Holding, zarządzająca kompleksem, odpowiedzialna jest również za fit-out powierzchni wynajmowanej przez spółkę, zapewniając najwyższe standardy wykończenia.

Kompleks Cavatina Hall - Innowacyjna Przestrzeń w Bielsku-Białej

Cavatina Hall nie tylko przyciąga firmy dzięki swojej nowoczesnej infrastrukturze, ale również stanowi ważne centrum kulturalne. W kompleksie znajduje się sala koncertowa na ponad tysiąc osób oraz profesjonalne studio nagrań, co czyni go wyjątkowym miejscem na mapie Bielska-Białej. Wśród najemców kompleksu znajdują się m.in. Pitney Bowes, Comarch, Murapol, Angst+Pfister oraz ICE Mortgage Technology.

Plany na Przyszłość

W niedalekiej przyszłości Cavatina planuje rozpoczęcie kolejnej inwestycji typu mixed-use w Bielsku-Białej, kontynuując rozwój miasta jako ważnego centrum biznesowego i kulturalnego.