Krakowska 35 to budynek biurowy powstający w dynamicznie rozwijającej się południowej części Wrocławia. Położony wzdłuż ulicy Krakowskiej pozwalał będzie sprawnie dotrzeć do centrum miasta oraz do obwodnicy śródmiejskiej. Biorąc pod uwagę komfort pracy najemców, zaplanowano dla nich szereg udogodnień, w tym: odpowiednie nasłonecznienie przestrzeni biurowej oraz prysznice i szatnie dla rowerzystów. Biurowiec zostanie poddany certyfikacji BREEAM.

„Jesteśmy deweloperem o ugruntowanej pozycji. Chcąc wykorzystać pełen potencjał naszych gruntów, zdecydowaliśmy się rozszerzyć działalność  w segmencie biurowym. W tym celu zawieramy partnerstwo z Knight Frank, doświadczonym agentem na rynku komercyjnym. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy nasz wrocławski projekt szybko znajdzie najemców, a profesjonalny podmiot w pełni zadba o najwyższy poziom usług” – powiedziała Angelika Kliś, Dyrektor Zarządzająca ds. Sprzedaży i Marketingu w ATAL SA.

„Cieszymy się, że firma ATAL zaufała nam i powierzyła zarówno komercjalizację, jak i zarządzanie nieruchomością. Na początku skupimy się na sprawnym pozyskaniu najemców, a biorąc pod uwagę lokalizację i benefity wierzymy, że firmy rozważające relokację, chętnie wybiorą nowy biurowiec. Przy takim rozwiązaniu łatwiej zadbać o najemców i przekonać kolejne firmy do wynajęcia przestrzeni w tym budynku. Liczymy na owocną współpracę zarówno z właścicielem, jak i przyszłymi najemcami.” – powiedziała Anna Patrzyk-Sperzyńska, Leasing Manager w Knight Frank.

 

 Źródło: Knight Frank