Centrum biznesowe OmniOffice zostało stworzone z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości środowiska pracy dla firm i instytucji. Oferuje gotowe do pracy biura serwisowane z obsługą recepcyjną, a także sale konferencyjne, pojedyncze biurka i wirtualne biura na elastycznych warunkach najmu. OmniOffice działa na rynku od 2013 roku. Grzybowska Park jest szóstą lokalizacją operatora w Warszawie.

"Grzybowska Park jest wyjątkowa na biurowej mapie Warszawy ze względu na swoją doskonałą lokalizację i charakter. Zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowych biur serwisowanych OmniOffice w tym budynku ze względu na ekologiczne rozwiązania, własny ogród i ponadczasowy design. Ponieważ rynek biur elastycznych ma duży potencjał wzrostu, chcemy zaoferować naszym obecnym i przyszłym klientom biura w kolejnej lokalizacji" - mówi Piotr Woźny, CEO OmniOffice.

Najemcy decydujący się na biura serwisowane OmniOffice w Grzybowska Park będą mieli dostęp do wszystkich jego udogodnień. Budynek oferuje nie tylko biura, strefy relaksu, kawiarnie i parking podziemny, ale także stojaki na rowery, samoobsługowe stacje naprawcze, kabiny prysznicowe i szatnie dostępne dla rowerzystów. Obiekt posiada również prywatny ogród, z którego pracownicy biura mogą korzystać podczas przerw w pracy.

"Grzybowska Park to nie tylko budynek, ale prawdziwe połączenie tętniącego życiem biznesowego miejsca w sercu Warszawy z harmonią i relaksem w zielonym otoczeniu i pięknym parku w pobliżu. Cieszy się dużym zainteresowaniem najemców i jest siedzibą prestiżowych firm. Cieszymy się, że do grona najemców dołączył dostawca biur serwisowanych. Jestem przekonana, że klienci OmniOffice również docenią zalety tej lokalizacji, a jej usługi będą dodatkowym atutem dla obecnych najemców budynku" - mówi Lidia Malec, Associate Director, Dział Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Wynajmującego, Savills.

Grzybowska Park to butikowy budynek oferujący 10 370 mkw. powierzchni biurowej w centrum Warszawy. W 2020 roku zakończyły się prace remontowe w recepcji, lobby windowym i toaletach na każdym piętrze. Dodatkowo, system HVAC został zmodernizowany w nowo wyposażonych biurach, aby zapewnić komfortowe środowisko pracy z optymalnym poziomem temperatury i odpowiednią wentylacją powietrza. Inne nowe udogodnienia dla najemców obejmują prysznice dla rowerzystów i przeprojektowane otoczenie ogrodu z meblami ulicznymi i nowymi roślinami.

źródło:europaproperty-com