Bolero Office Point 2 to budynek biurowo-technologiczny oddany do użytku w I kwartale 2020 roku. Projekt został zrealizowany przez Real Management S.A. jako inwestycja typu BTS (build-to-suit) dla UL International Poland, globalnego lidera w świadczeniu usług testowania, inspekcji i certyfikacji urządzeń elektrycznych, elektroniki i baterii. Bolero Office Point 2 to trzykondygnacyjny obiekt oferujący 1 945 mkw. powierzchni biurowej, a także przestrzeń laboratoryjną o powierzchni 1 727 mkw. o wysokości 6 m. Przestrzeń laboratoryjna posiada dedykowany system kontroli wilgotności i wentylacji przystosowany do przeprowadzania specjalistycznych badań.

"Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że zamknęliśmy sprzedaż Bolero Office Point 2. Budynek ten jest jaskrawym przykładem nowoczesnego projektu w segmencie life&science. Na etapie projektowania, realizacji i zarządzania ściśle współpracowaliśmy z jego wyłącznym najemcą, czyli UL International Poland, co pozwoliło na zaaranżowanie projektu w pełni odpowiadającego potrzebom firmy. Zamknięcie transakcji dowodzi, że projekty BTS cieszą się dużym uznaniem na rynku i są traktowane jako atrakcyjne aktywa dla inwestorów", powiedział Marcin Malka, Prezes Zarządu, Real Management S.A.

Bolero Office Point 2 otrzymał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Very Good. Budynek oferuje 60 miejsc parkingowych na parkingu naziemnym. Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie stacji Warszawskiej Kolei Dojazdowej (WKD) umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, a bliskość lotniska i głównych tras wylotowych z Warszawy jest udogodnieniem dla firm, których pracownicy często podróżują służbowo.

Budynek został nabyty przez Interpierre Europe Centrale, spółkę SCPI zarządzaną przez PAREF Gestion. W procesie sprzedaży doradzali specjaliści z działu rynków kapitałowych firmy Cushman & Wakefield. Strony nie chcą ujawniać wartości transakcji.


Źródło:property-forum.eu