Niedawno ogłoszono, że LIVING, pierwszy węgierski deweloper mieszkaniowy oferujący usługi komunalne, rozszerza swoje usługi o unikalną aplikację społecznościową, która do swojej oferty dodaje również aplikację do swoich nieruchomości mieszkaniowych.

 

Mobilna aplikacja o nazwie Spaceflow będzie dostępna po raz pierwszy na Węgrzech dla mieszkańców pierwszego projektu LIVING, Kassák Residence. Aplikacja ma na celu ułatwienie codziennego życia mieszkańcom i zaoferowanie im dodatkowych rabatów i korzyści.

 

LIVING, "parasolowa" marka WING, specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym. Tym samym deweloper jako pierwszy w kraju wprowadził aplikację mobilną Spaceflow w osiedlu Kassák Residence w ramach usług komunalnych.

 

Warto wiedzieć, że nie tylko na Węgrzech, ale także w Europie aplikacja społecznościowa udostępniana mieszkańcom jest rzadkością, która ma na celu ułatwienie codziennego życia, a także zapewnia dodatkowych zniżk i korzyści.

 

Na platformie będą dostępne codzienne wiadomości i bieżące sprawy, wraz z rekomendacjami programowymi i informacjami o interesie publicznym w dzielnicy i mieście.

 

Dodatkowo, dzięki aplikacji mieszkańcy mogą liczyć na zniżki w pobliskich kawiarniach, restauracjach i siłowniach.

 

Informacje LIVING o usługach społecznościowych będą również dostępne w interfejsie, a mieszkańcy będą mogli być w stałym kontakcie ze wspólnym przedstawicielem za pośrednictwem wewnętrznego systemu poczty, bez konieczności osobistego kontaktu.

 

Dostęp do aplikacji Spaceflow zapewnia mieszkańcom Rezydencji Kassák bezpłatnie przez rok.

 

„Jesteśmy bardzo dumni, że jako pierwsi na Węgrzech uruchomiliśmy platformę zarządzania społecznością publiczną, a wszystko to w czasie pandemii. Dzięki Spaceflow jesteśmy w stanie bezpośrednio informować właścicieli domów i stworzyć okazję do zbudowania wspierającej wspólnoty mieszkaniowej ”- powiedział Vincent Vallois, współzałożyciel Online Real Assets i Spaceflow.

 

„_LIVING ma na celu poprawę jakości życia mieszkańców dzięki usługom ukierunkowanym na ludzi i inteligentnym rozwiązaniom, dlatego we wszystkich naszych inwestycjach zapewniamy im więcej usług społecznych. Nasze cztery trwające projekty - Park West 1-2, Metropolitan Garden i Kassák Passage - przebiegają zgodnie z harmonogramem pomimo zmienionych okoliczności. Wprowadzenie aplikacji społecznościowej zaplanowaliśmy już w początkowej fazie rozwoju, co zostało jeszcze bardziej udane dzięki pojawieniu się administracji zbliżeniowej. LIVING dąży do bycia w czołówce innowacyjnych rozwiązań cyfrowych, dlatego jako pierwsi wprowadzamy tego typu innowacje, które zapewniają również dodatkową wygodę mieszkańcom ”- powiedział János Martin, dyrektor projektów mieszkaniowych WING.

 

Nawiasem mówiąc, 99 procent mieszkań w Rezydencji Kassák znalazło już nowego właściciela, dla którego możliwość korzystania ze Spaceflow jest już otwarta. W Rezydencji Kassák mieszkańcy mogą spotkać się nie tylko z ogłoszonym niedawno wnioskiem wspólnotowym, ale także z wieloma innymi rozwiązaniami społecznymi.

 

Niedawno ogłoszono również, że we współpracy z Share Now uruchomiono usługę car-sharingu dla mieszkańców domów! Szopa komunalna zapewnia niezbędny sprzęt do mniej lub bardziej technicznych prac i majsterkowania, zakontraktowaną usługę sprzątania można zamówić w przypadku okazjonalnego i regularnego sprzątania, a także wdrożono tutaj pierwszy na Węgrzech zewnętrzny punkt paczkowy w parku mieszkalnym. Nowością jest bezpłatne Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych Rezydencji Kassák.