Kraków jest po Warszawie miastem o największej bazie nowoczesnych powierzchni biurowych – 1,5 mln mkw. Tischnera Office wyróżnia się elegancką, przeszkloną bryłą; dużymi zielonymi tarasami o powierzchni 1,6 tys. mkw., dostępnymi wprost z biur od III piętra wzwyż; 1000-metrowym patio; wysokiej klasy wykończeniem oraz zastosowaniem energooszczędnych rozwiązań. Bez wątpienia jest jednym z największych i najnowocześniejszych biurowców w Krakowie. Dogodna lokalizacja pozwala na łatwy dojazd środkami komunikacji miejskiej i samochodem. To też idealne miejsce dla osób preferujących jazdę na rowerze.

Na III piętrze swoje nowe biura z dostępem do rozległego tarasu będą mieć pracownicy firm drEryk i INNERGY.

drEryk to spółka z 18-letnią historią, tworząca nowoczesne oprogramowanie medyczne dla sektora ochrony zdrowia. Cieszy się ona uznaniem tysięcy użytkowników i ekspertów z dziedziny medycyny. INNERGY to polska część działającej w USA firmy oferującej rozwiązanie ERP dla fabryk z branży przetwórstwa drzewnego.

Cieszymy się, że kolejni najemcy docenili atuty projektu Tischnera Office. Jestem przekonany, że przygotowane przez nas środowisko do pracy będzie im świetnie służyć. Pojawienie się w budynku kolejnych firm zajmujących się nowymi technologiami i IT potwierdza dobrą kondycję i aktywność tej branży.

Łukasz Żelezik, Executive Director, Leasing w Cavatina Holding

Spółka drEryk S.A. stawia na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Z tym większą przyjemnością nawiązaliśmy współpracę z Cavatina Holding – uznaną marką na polskim rynku deweloperskim. Wierzymy w otwartość i wzajemną komunikację, dlatego zdecydowaliśmy się na wybór powierzchni nie tylko sprzyjających rozwojowi naszej marki, ale także przyjaznych pracownikom i środowisku.

Ewa Szymańska, Członek Zarządu drEryk S.A.

Firmy drEryk i INNERGY poszukiwały nowoczesnej powierzchni biurowej, aby stworzyć swoim pracownikom jak najlepsze miejsce do pracy. Przeprowadziliśmy analizę rynku, w wyniku której nasz klient zdecydował się na biurowiec Tischnera Office. Wysoki standard wykończenia oraz dobra infrastruktura komunikacyjna spełniły stawiane przez spółki wymagania. Firmy drEryk i INNERGY rozpoczną korzystanie z powierzchni w listopadzie br. 

Karolina Słysz, Dyrektor krakowskiego biura firmy Cresa Polska, która reprezentowała wymienione wyżej spółki w negocjacjach

Wcześniej, na początku 2020 roku do Tischnera Office wprowadziła się firma Sabre, wynajmując blisko 16 tys. mkw. powierzchni.

Biurowiec autorstwa spółki Cavatina Holding zlokalizowany jest u zbiegu ulic Tischnera i Zakopiańskiej. Obiekt o łącznej powierzchni najmu niemal 34 tys. mkw., dzięki starannemu przygotowaniu i realizacji, spełnia wymogi certyfikacji BREEAM na poziomie Very Good. Świadczy to o wysokiej dbałości o jakość, bezpieczeństwo i prośrodowiskowy charakter zastosowanych materiałów i technologii. Na zewnątrz budynków deweloper przygotował także patio o powierzchni 1000 mkw. z ciekawymi i funkcjonalnymi elementami małej architektury. Przestrzeń ta z powodzeniem może służyć na potrzeby spotkań i imprez kulturalnych na świeżym powietrzu i jest gotowa do wykorzystania przez lokalną społeczność. W 2019 roku projekt Tischnera Office otrzymał tytuł Inwestycji Roku Rynku Powierzchni Biurowych.

Cavatina Holding, największy polski deweloper biurowy, pozostaje aktywna na krakowskim rynku. Trwa budowa kompleksu Ocean Office Park, który w sumie dostarczy prawie 53 tys. mkw. GLA. W lutym deweloper uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego budynku w ramach tego projektu.