Star Beta Poland to firma prop-tradingowa zajmująca się handlem na instrumentach finansowych w wielu klasach aktywów takich jak kontrakty terminowe, akcje, obligacje, surowce oraz waluty. Specjalizuje się również w tradingu na rynku kryptowalut.

Poza określonym standardem budynku i jego lokalizacją, ważna była dla nas elastyczność najmu, którą zaoferowali nam właściciele Epol Office już podczas pierwszego spotkania – zaznacza Jacek Mindziak, dyrektor i członek zarządu w Star Beta Poland.

Wynajmującego, firmę Epol Holding reprezentowała agencja doradcza Corees Polska, w imieniu najemcy działało Biuro Na Miarę.

W trakcie prowadzenia procesu kilkukrotnie zmieniała się koncepcja samej powierzchni biurowej wraz z planami rozwoju klienta na terenie Polski. Epol Office oferuje dużą elastyczność najmu wraz z możliwością dalszej ekspansji w obrębie biurowca – mówi Łukasz Kąpielewski, specjalista ds. najmu w Biurze Na Miarę.

Epol Office jest czterokondygnacyjnym obiektem biurowym o powierzchni całkowitej ponad 6,3 tys. mkw. Znajduje się w Krakowie przy ul. Bobrzyńskiego 12, w sercu krakowskiej „Doliny Krzemowej”. Biurowiec obecnie przechodzi proces rekomercjalizacji.

Epol Holding to spółka zajmująca się m.in. administrowaniem i wynajmem powierzchni biurowych, usługowych i apartamentów mieszkalnych oraz prowadzeniem działalności deweloperskiej.