Firma UNITY, oferująca usługi z zakresu IT, podpisała umowę najmu prawie 1 900 mkw. powierzchni biurowej we wrocławskim budynku Silver Forum. Właściciela obiektu Kensington Silver Forum Sp. z o.o. reprezentowały zarządca MULTI POLAND Sp. z o.o. oraz międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która jest wyłącznym agentem komercjalizującym tę nieruchomość. Najemcę reprezentowała firma Nuvalu Polska.

Silver Forum to nowoczesny budynek oferujący powierzchnie biurowo-usługowe w standardzie klasy A. Zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Strzegomskiego, w granicach dzielnicy Stare Miasto, stanowi naturalną bramę do zachodniej strefy biznesu. Budynek zapewnia doskonały dostęp do komunikacji miejskiej oraz rozpoznawalną lokalizację na mapie Wrocławia. Całkowita powierzchnia biurowa budynku Silver Forum to ponad 15 000 mkw.

Przy tej transakcji udało nam się wyjść naprzeciw dużym wymaganiom firmy UNITY, co sprawiło, że zdecydowała się ona dołączyć do grona najemców budynku Silver Forum. Powierzchnia, jaką obejmuje w najem UNITY, będzie całkowicie dostosowana do wymagań technicznych najemcy. Ma to o tyle istotne znaczenie, że najemcy z branży nowoczesnych usług dla biznesu wymagają wysokiego standardu biura, zgodnego z najnowszymi trendami i odpowiednio przygotowanego do specyfiki ich pracy – powiedział Marcin Siewierski, Associate w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.

Silver Forum jest obecnie na etapie zaawansowanego procesu rekomercjalizacji. Cieszymy się, że firma UNITY została jednym z kluczowych najemców naszego budynku biurowego. Bardzo nam miło, że zdobyliśmy zaufanie firmy, która postanowiła przenieść swoją główną siedzibę do Silver Forum we Wrocławiu - powiedziała Małgorzata Słowik, Dyrektor ds. Wynajmu w firmie Multi.  

UNITY S.A. posiada 22-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT, polegających na technologicznym wsparciu transformacji cyfrowej firm. Prowadzi m.in. działalność projektowania, wdrażania i utrzymania rozwiązań informatycznych w procesach biznesowych, projektowania portali internetowych czy systemów e-commerce. Unity S.A. posiada biura w Polsce, Szwajcarii oraz Stanach Zjednoczonych.

 

 

Źródło: Cushman & Wakefield