Cieszymy się, że do grona najemców Infinity dołączyła kolejna firma technologiczna. Doskonała lokalizacja w samym sercu Wrocławia, dogodny i szybki dojazd różnymi środkami transportu, najwyższa jakość powierzchni oraz obecność cech ESG to kluczowe atuty poszukiwane przez dynamicznie rozwijające się organizacje IT. Infinity, oferując najnowocześniejsze środowisko pracy, jest idealną odpowiedzią na te potrzeby. Jestem przekonany, że zespół Avengi chętnie skorzysta z przestrzeni oferowanej przez nasz budynek, a komfort pracy będzie wspierał firmę w rozwoju biznesu" - powiedział Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor na Polskę w Avestus Real Estate.

Nowe biuro Avengi zostanie zaaranżowane na ponad 700 mkw. powierzchni zlokalizowanej na 6. piętrze Infinity. W procesie negocjacji najemcy doradzała firma Colliers Poland, a wynajmującemu - JLL. Powierzchnia biurowa zostanie przekazana w drugim kwartale 2024 roku.

"W Avenga dbamy o przestrzeń do pracy, spotkań czy szkoleń. Naszym celem jest, aby każdy pracownik i współpracownik czuł się komfortowo przychodząc do biura, nawet jeśli zazwyczaj pracuje zdalnie. Potrzebujemy nowoczesnej przestrzeni na tyle elastycznej, by można ją było dostosować do indywidualnych potrzeb i życzeń osób pracujących w biurze. Biurowiec Infinity spełnia wszystkie nasze oczekiwania pod względem ogólnej atmosfery, komfortu i bezpieczeństwa pracy" - dodała Anna Szyperek, współzarządzająca firmą Avenga w Polsce.

Infinity to siedmiokondygnacyjny biurowiec klasy A oferujący m.in. 18 727 mkw. powierzchni biurowej, 1 561 mkw. powierzchni usługowo-handlowej oraz trzypoziomowy parking podziemny z 311 miejscami postojowymi. Z myślą o rowerzystach na zamkniętym terenie z szatniami i prysznicami zamontowanych zostanie 128 stojaków rowerowych. Budynek, realizowany przez Avestus Real Estate we współpracy z partnerem biznesowym Alchemy Properties, posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent oraz certyfikat WELL Health-Safety, potwierdzający wysoki standard procedur bezpieczeństwa.

źródło:europaproperty.com