Frost & Sullivan to globalna firma konsultingowa, działająca w ponad 40 krajach, która pomaga opracować strategie rozwoju dla przedsiębiorstw, świadcząc usługi z zakresu badań rynkowych i doradztwa biznesowego w odniesieniu do 12 głównych sektorów gospodarki.

Polskie biuro firmy Frost & Sullivan o powierzchni 400 m2 będzie zlokalizowane na szóstej kondygnacji biurowca D48 i rozpocznie swoją działalność w marcu 2019 roku. W transakcji Penta Real Estate była reprezentowana przez firmę doradczą Savills, agenta wyłącznego biurowca D48, z kolei Najemcę reprezentowała firma Walter Herz.

Miris Vision, którą w Polsce zarządza Katrina Urbanik, partner i dyrektor kreatywny, jest częścią norweskiej Miris Group. Miris Vision skupia architektów, projektantów, urbanistów, projektantów wnętrz, projektantów produktów, inżynierów, badaczy i menedżerów Building Information Modeling (BIM). Miris Vision jest obecnie zaangażowane w szereg innowacyjnych projektów deweloperskich opartych na inteligentnej, zrównoważonej, proekologicznej architekturze w Norwegii i na świecie.

Polskie biuro Miris Vision zajmuje 315 m2 powierzchni biurowej na jedenastej kondygnacji biurowca D48 i zostało otwarte w listopadzie bieżącego roku. W transakcji Penta Real Estate była reprezentowana przez firmę doradczą Savills, agenta wyłącznego biurowca D48.

Wśród najemców biurowca D48 są również takie firmy jak: Smyk, Gemius, Intrum Justitia, Legrand Polska, Grupa Wydawnicza Foksal, międzynarodowa firma działająca na rynku ochrony zdrowia (zastrzega poufność danych), Warsztat Kulinarny, Awin, Grupa Iglotex, mFinanse oraz DaftCafe.

„Aktualny poziom wynajęcia budynku wynosi pond 91%. Efektem dobrze przygotowanego
i skutecznie realizowanego procesu komercjalizacji biurowca jest bardzo atrakcyjny mix najemców – uznanych marek / liderów rynkowych. Zależy nam, aby nasz obiekt reprezentował długoterminowo wysoką pozycję na lokalnym rynku” – skomentował Damian Grzywacz, Dyrektor Zarządzający Penta Real Estate w Polsce.

 

Źródło: Penta Real Estate