Vipol Plaza to nowoczesny kompleks biurowy, składający się z trzech budynków. Efektywny układ pięter zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni i umożliwia dostosowanie jej do potrzeb różnych Klientów. W budynku dostępne są powierzchnie o łącznej wielkości ponad 2000 m kw., których część dostosowana jest między innymi pod najemców prowadzących działalność typu fitness/siłownia.

Od lutego 2019 roku zostaliśmy Wyłącznym Agentem komercjalizującym kompleks biurowy Vipol Plaza.

"Cieszy nas rozpoczęcie współpracy przy wynajmie kompleksu o licznych atutach w postaci atrakcyjnej lokalizacji jak również samej różnorodności oferowanych powierzchni. Vipol Plaza jako jeden z pierwszych obiektów w Warszawie oferuje usługę „biura na minuty”. Jesteśmy przekonani, że oferowana przestrzeń szybko zapełni się najemcami" - Adrian Bojczuk, Zastępca Dyrektora, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland

Koncept „Biura na minuty” jest przyjaznym miejscem do rozwoju biznesu, które zapewnia przestrzenie co-workingowe, mikrobiura oraz biura serwisowane na wynajem z dostępem 24/7 oraz sale spotkań na godziny. Oferuje także między innymi możliwość wynajmu sal konferencyjnych, strefy wypoczynku czy w pełni wyposażoną kuchnię, które mogą być dodatkowym atutem dla nowych najemców budynku.

Biura w pobliżu tramwajów i metra

Zaletą kompleksu jest jego lokalizacja, która oferuje dogodny dojazd dla osób preferujących zarówno transport publiczny jak i samochodowy. Zlokalizowany jest w dzielnicy Wola, przy ul. Młynarskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków tramwajowych. Biurowiec znajduje się w pobliżu budowanych stacji Młynów oraz Płocka, które zostaną otwarte w przyszłym roku. Kompleks oferuje też bardzo korzystny współczynnik miejsc parkingowych.

Kompleks Vipol Plaza oraz jego otoczenie oferują wiele udogodnień dla użytkowników. W budynku znajdują się obiekty gastronomiczne, zaś w okolicy zlokalizowanych jest wiele sklepów, placówek edukacyjnych oraz sportowych. W niedalekiej odległości położone są centra handlowe tj. Klif oraz Arkadia.

"Młynów jest atrakcyjną lokalizacją. Wpływ na to ma m.in. bogata oferta usługowo - handlowa w najbliższej okolicy oraz już teraz dobre połączenie komunikacyjne ze Śródmieściem i innymi dzielnicami. Dodatkowo w najbliższych miesiącach zyska na znaczeniu, dzięki uruchomieniu kolejnych stacji drugiej linii metra. Budynek łączy atrakcyjną lokalizację oraz położenie w pobliżu terenów zielonych" - Magdalena Waszkiewicz, Młodszy Konsultant, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland

 

 

Źródło: BNP Paribas Real Estate