Latem 2022 roku zakończyła się modernizacja i zmiana aranżacji strefy głównego lobby w budynku A CUBE Office Park, który został przeniesiony do innej lokalizacji. Główne nowe elementy obejmują duży ekran multimedialny, który służy jako katalog najemców budynku i wyświetla kluczowe informacje dla pracowników kompleksu biurowego.

W lobby recepcyjnym zamontowano nowe diody LED z kontrolą natężenia światła, aby zoptymalizować koszty energii elektrycznej. W budynku pojawiły się również nowe udogodnienia dla rowerzystów, którzy będą mogli korzystać z odnowionych szatni i nowych urządzeń sanitarnych.

"Wraz z ciągłym wzrostem opłat eksploatacyjnych, najemcy coraz częściej poszukują budynków, które umożliwiłyby im prowadzenie działalności w sposób zrównoważony, optymalny i zgodny z zasadami ESG. Cieszę się, że nasza praca została zauważona i doceniona przez obecnych i przyszłych najemców" - mówi Adrian Bojczuk, Leasing Director, TFG Asset Management.

W najbliższych miesiącach zaplanowano również remont lobby recepcyjnych w budynkach B i C. TFG Asset Management, zarządca nieruchomości CUBE Office Park, zdecydował się również na dalszą poprawę ekosystemu wokół budynków. Na centralnym dziedzińcu pojawiły się nowe drzewa i meble uliczne. W gdańskim kompleksie znajduje się również pasieka, która w ubiegłym roku wyprodukowała ponad 60 litrów miodu.

"Samodzielny budynek o powierzchni 5 000 m2 w ramach CUBE Office Park będzie dostępny do wynajęcia pod koniec czerwca 2023 roku; może być idealną siedzibą dla firmy szukającej niezależności. W kompleksie już teraz dostępna jest szeroka oferta biur od 50 m2. Dzielnica Jasień, w której zlokalizowany jest CUBE Office Park, przeżywa szybki rozwój, który ma być dodatkowo napędzany przez otwarcie nowej linii tramwajowej Nowa Warszawska, która połączy aleje Havla i Adamowicza - mówi Piotr Skuza, szef Savills Trójmiasto.

CUBE Office Park to nowoczesny kompleks biurowy składający się z trzech samodzielnych budynków o łącznej powierzchni 19 705 metrów kwadratowych. Zlokalizowany jest w południowo-zachodniej części miasta, dzielnicy Jasień, ul. Pałubickiego 2,4,6, i cieszy się łatwym dostępem do centrum Gdańska, Sopotu i Gdyni.

Źródło:propety-forum.eu