W nowej roli Igor odpowiada za rozwój usług Doradztwa Technicznego dla klientów działów Wynajmu Powierzchni Biurowej oraz Doradztwa Budowlanego i Technicznego. Celem zapewnienia kompleksowej obsługi Klientów, w codziennej pracy Igor wspiera Agencję Biurową wiedzą w aspektach doradztwa technicznego, architektury i zarządzania projektami.

Igor Czmyr pracował jako projektant w polskich i międzynarodowych firmach, takich jak: Sółtyk & Sołtyk Architekci, HOK International, RKD Architects, Ove Arup and Partners. Od 2007 roku Igor działa w branży Project Management i Technical Consulting. Doświadczenie zawodowe budował na projektach prowadzonych w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii i Ukrainie. Jako Team Leader oraz Large Scale Projects Experts (LSPE) był również zaangażowany w projekty finansowane z funduszy UE.

Igor jest absolwentem Politechniki Lwowskiej oraz Politechniki Warszawskiej na kierunku Architektura. Posiada również dyplomy MBA i z Zarządzania współczesną firmą zdobyte podczas studiów na Oxford Brooks University. Biegle włada językiem angielskim, rosyjskim, ukraińskim oraz hiszpańskim.