„Tak duża skala podpisanych umów w tak krótkim czasie dowodzi, że EMPARK to miejsce, w którym najemcy czują się dobrze, stąd chętnie zostają z nami na dłużej – co więcej, jest to także miejsce, które wzbudza zainteresowanie nowych potencjalnych klientów”, podsumowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Asset Management Office & Logistics Poland, IMMOFINANZ. „Aktualnie wdrażamy pierwsze inicjatywy mające na celu wygenerowanie tzw. wartości dodanej dla wszystkich pracowników naszych najemców i pracujemy nad rozwiązaniami wpływającymi na jeszcze większą jakość i wygodę pracy. To na pewno przełoży się pozytywnie także na przyszły proces komercjalizacji”, dodała.
 
Największym nowym najemcą jest firma Antalis, wiodący dystrybutor papieru, systemów opakowaniowych oraz tworzyw sztucznych służących do komunikacji wizualnej, który zajął prawie 1900 m kw. powierzchni w budynku Taurus, za nim plasuje się firma z sektora finansowego Rapid Finance  – najemca ponad 1200 m kw. w biurowcu Sirius.
 
Spośród nowych najemców EMPARK Mokotów Business Park można wymienić: firmę Controlexpert Polska, wspierającą procesy likwidacyjne szkód komunikacyjnych (budynek Orion) oraz jednego z największych na świecie producentów świec, świeczników oraz akcesoriów do dekoracji wnętrz - firmę PartyLite (budynek Mars). Ponadto obecni już w kompleksie biurowym Instytut Pamięci Narodowej (budynek Mars) oraz jeden z wiodących dostawców w zakresie zarządzania podróżami służbowymi na świecie (budynek Saturn), zdecydowali się na wynajem dodatkowej powierzchni.
 
Spośród firm aktualnie obecnych w EMPARK Mokotów Business Park, które przedłużyły w ostatnim czasie swoje umowy najmu na kolejne lata wymienić należy w pierwszej kolejności spółkę SITEL, która jest jednym z globalnych liderów na rynku outsourcingu obsługi klienta i posiada ponad 30 letnie doświadczenie w branży, obsługując ponad 225 klientów z ponad 60.000 pracownikami na świecie – ponad 5.000 m kw. (budynek Mars) oraz SAP, tj. lidera rynku aplikacji biznesowych – ponad 2.500 m kw. (budynek Taurus).