„Przy realizacji SQ Business Center od początku kluczowy był dla nas komfort przyszłych użytkowników. Oprócz rozwiązań projektowych i budowlanych chcieliśmy zagwarantować naszym klientom możliwość współpracy z rzetelnym i profesjonalnym partnerem także w kontekście zarządzania budynkiem. Zdecydowaliśmy się na wybór firmy Knight Frank doświadczonej w zarządzaniu różnego rodzaju nieruchomościami. Wierzę, że współpraca z renomowaną marką to kolejny punkt wyróżniający nasz obiekt na biurowej mapie Wrocławia.” – podkreśla Marcin Antczak, ANTCZAK Investments.

„Cieszymy się, że nasze doświadczenie przekonało inwestora do powierzenia nam zarządzania budynkiem jeszcze przed oddaniem go do użytku. To dla nas czas intensywnej pracy przed zasiedleniem nieruchomości, w tym wyłonienia dostawców wszystkich usług oraz opracowania niezbędnych regulaminów i procedur.” – powiedziała Aneta Ciszek, Zarządca Nieruchomości z wrocławskiego biura Knight Frank.

SQ Business Center to kameralny biurowiec, o powierzchni całkowitej ok. 5 500 m kw., łączący futurystyczną formę z wysokim standardem wykończenia. Głównym inwestorem jest firma ANTCZAK Investments. Budynek składa się z 9 kondygnacji naziemnych oraz parkingu podziemnego. Użytkownicy ostatniego piętra będą mogli korzystać z 80 metrowego, zielonego tarasu. Położony przy skrzyżowaniu ulic Stacyjnej i Legnickiej, przy głównej arterii, gwarantuje dogodną komunikację z centrum miasta oraz miejską obwodnicą, zapewniającą najszybszy dostęp do lotniska. SQ Business Center cieszy się zainteresowaniem klientów z uwagi na elastyczne podejście inwestora, który oferuje możliwość zarówno najmu, jak i kupna lokalu. Budynek jest już objęty umowami na ponad 60% powierzchni.

 

Źródło: Knight Frank