Kompleks Imagine, zlokalizowany u zbiegu alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi, został oddany do użytku w 2019 roku. Imagine to biurowiec klasy A składający się z trzech obiektów. Dwa z nich są sześciokondygnacyjne i oferują łącznie 17 200 mkw. powierzchni komercyjnej (14 800 mkw. powierzchni biurowej i 2 400 mkw. powierzchni handlowo-usługowej). Trzeci z nich mieści naziemny garaż oferujący 356 miejsc parkingowych, 49 podwójnych stojaków rowerowych oraz stację ładowania pojazdów elektrycznych.

Wśród najemców kompleksu znajdują się m.in. EY, globalny lider usług audytorskich oraz Asseco Poland, największy dostawca nowoczesnych rozwiązań IT w Europie Środkowo-Wschodniej. Na wynajem powierzchni w Imagine zdecydowały się również Bluerank, WWT (World Wide Technology), Well Fitness, Philips, GE oraz LUX MED. W gronie najemców znajduje się także dwujęzyczne przedszkole i żłobek Kids & Co, sklep Żabka oraz kawiarnia i piekarnia Z Pieca Rodem. Ponadto w Imagine znajduje się centrum konferencyjne i coworkingowe, zarządzane przez Avestus Real Estate.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z refinansowania naszego flagowego projektu biurowego w Łodzi" - powiedział Mariusz Frąckiewicz, Country Manager Avestus Real Estate w Polsce. "Kredyt udzielony przez mBank S.A., wiodącą instytucję rynku kapitałowego, świadczy o zaufaniu do naszej firmy, ale także o jakości i potencjale biznesowym kompleksu Imagine oraz całego łódzkiego rynku nieruchomości biurowych".

Kancelaria KLBF Kycia Legal doradzała mBank S.A. przy refinansowaniu kompleksu biurowego Imagine w Łodzi. Kredytobiorcę reprezentowała kancelaria Taylor Wessing.

źródło:property-forum.eu