Mogilska 35 Office to budynek biurowy klasy A posiadający certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Zlokalizowany w pobliżu ścisłego centrum Krakowa biurowiec Mogilska 35 Office ma łączną powierzchnię 13 450 mkw., z metrażami od 1 200 mkw. do 1 900 mkw. pozwalającymi na elastyczne rozplanowanie biura i efektywne wykorzystanie przestrzeni. Budynek oferuje również 264 miejsca parkingowe na trzypoziomowym parkingu podziemnym. Budynek posiada również udogodnienia dla rowerzystów.

Biurowiec jest już wynajęty w prawie 50%. Jego najemcami są m.in. globalny lider HR i międzynarodowy dostawca usług finansowych. Swoją siedzibę ma tu również firma Memos, należąca do Warimpexu, która oferuje elastyczne biura na wynajem.

"Mogilska 35 Office to nasza odpowiedź na rosnące oczekiwania najemców, dla których priorytetem jest doskonała lokalizacja, wysokiej jakości powierzchnia biurowa i zrównoważony rozwój. Dzięki rozwiązaniom ograniczającym zużycie energii i wody, znajduje się w ścisłej czołówce 15% wszystkich budynków wybudowanych po 1 stycznia 2021 r.", mówi Jerzy Krogulec, CEO, Warimpex Polska. "W trosce o bezpieczeństwo, zdrowie i optymalne warunki pracy użytkowników budynku, wdrożyliśmy szereg rozwiązań, które radykalnie poprawiły komfort pracy pracowników i wspierają bioróżnorodność, m.in. zielone tarasy dostępne z biur na najwyższych piętrach, wydajną klimatyzację, izolację akustyczną pomieszczeń oraz przestrzenie wspólne z dużą ilością zieleni", dodaje Jerzy Krogulec.

"Mogilska 35 Office dołączyła do bogatego portfolio budynków biurowych, którymi mamy przyjemność zarządzać w Krakowie, największym regionalnym rynku biurowym w Polsce. Jestem przekonana, że korzystając z umiejętności zespołu Savills z sukcesem wniesiemy wartość dodaną do nowej inwestycji Warimpexu, dbając o jej prawidłowe funkcjonowanie i zapewniając komfortowe warunki przyszłym najemcom", mówi Wioletta Nowotnik, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, Savills.

źródło:property-forum.eu