Od czerwca 2016 roku biuro w Spektrum Tower przy ul. Twardej 18 pełni rolę siedziby głównej Axi Immo. Na powierzchni biurowej zdecydowano się na połączenie otwartego planu z gabinetami do pracy cichej, a także z dwoma salami konferencyjnymi. Pracownicy mogą korzystać ze wszystkich udogodnień Spektrum Tower, wśród których znajdują się m.in. restauracja, kantyna, centrum medyczne oraz całodobowa strefa fitness.

Siedziba główna Axi Immo Group w Spektrum Tower to kluczowe miejsce rozwoju naszego biznesu. To tu znajduje się najwięcej działów operacyjnych firmy i najczęściej podejmowane są strategiczne decyzje. Przy zachowaniu obecnej wielkości, udało się nam osiągnąć oczekiwaną elastyczność, która jest fundamentem do wprowadzenia modelu pracy hybrydowej – tłumaczy Renata Osiecka, partner zarządzający, Axi Immo.

Spektrum Tower to 32-kondygnacyjny wieżowiec oferujący ponad 32 tys. mkw. powierzchni biurowej, którego właścicielem i zarządcą jest Globalworth. Spektrum Tower ma certyfikat BREEAM na poziomie Excellent i zasilany jest w 100 proc. energią pochodzącą z odnawialnych źródeł.

Śląska siedziba firmy Axi Immo to główne centrum operacyjne na południowe regiony Polski. Po ekspansji regionalny oddział będzie dysponował powierzchnią 120 mkw. w budynku biurowym Muchowiec Active Park. To inwestycja zlokalizowana nieopodal Doliny 3 Stawów w dzielnicy Muchowiec w centrum Katowic.

Śląskie biuro zapewnia odpowiednią widoczność na południu Polski. Powiększenie biura umożliwia marce Axi Immo rozwijanie silnej reprezentacji lokalnych ekspertów – wyjaśnia Anna Głowacz, dyrektor Działu Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych oraz dyrektor biura w Katowicach.

W czasie pandemii Covid-19 biura w Warszawie i Katowicach przeszły modernizację pozwalającą na zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa zarówno dla pracowników, jak i klientów czy gości.