Szwajcarska spółka Sportradar dostarcza rozwiązania technologiczne i usługi mediom, bukmacherom i organizacjom sportowym, współpracując z takimi markami jak NHL, NBA, NFL czy FIFA. Firma zatrudnia ponad 2.000 pracowników w 30 miastach na całym świecie.

- Bardzo doceniamy obecną lokalizację przy Rondzie Daszyńskiego, dlatego kiedy w związku z dynamicznym rozwojem zaczęło brakować nam miejsca, nie braliśmy pod uwagę żadnej innej lokalizacji. Dzięki współpracy z negocjatorami Cresy już w maju wprowadzimy się do większego biura na bardzo dobrych warunkach – mówi Tomasz Rudnik, Manager, Sportradar Sp. z o.o.

Biuro Sportradar w myhive Crown Tower zajmie całe piąte piętro i będzie miało powierzchnię liczącą prawie 950 mkw. Do dyspozycji pracowników będzie także rozległy taras. myhive Crown Tower to kameralny budynek oferujący 8.200 mkw. powierzchni biurowej. Jest zlokalizowany na warszawskiej Woli, przy Rondzie Daszyńskiego, które staje się nowym centrum biznesowym stolicy. Budynek znajduje się blisko stacji metra i licznych przystanków linii autobusowych i tramwajowych. Bliskość centrum i doskonałe połączenia komunikacyjne z każdą dzielnicą Warszawy stanowią duży atut tej nieruchomości. myhive Crown Tower, to jeden z aktualnie siedmiu warszawskich budynków, należących do austriackiego IMMOFINANZ, funkcjonujących pod międzynarodową marką biurową myhive.

- Najemcy w branży IT w Warszawie mają niełatwe zadanie. Rozwijają się bardzo szybko i potrzebują naprawdę dużych powierzchni, a do 2021 r. będzie o takie trudno, ponieważ popyt przekracza podaż. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym klientom znaleźć najlepsze rozwiązanie w tym zakresie. Niemal trzykrotne zwiększenie powierzchni biura pozwoli firmie Sportradar na dalszy rozwój w Polsce – mówi Agnieszka Żygieło z działu reprezentacji najemców biurowych firmy Cresa Polska.

 

Źródło: Cresa