Nowa przestrzeń dla dynamicznie rozwijającej się firmy

Decyzja o przeniesieniu siedziby do Dot Parku jest podyktowana dynamicznym rozwojem Webconu. Firma stale poszerza grono swoich klientów i inwestuje w nowe technologie, co wiąże się z rosnącą potrzebą nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni biurowej.

 

Dot Park – idealne miejsce na mapie Krakowa

Dot Park to kompleks budynków biurowych klasy A, zlokalizowany w południowo-zachodniej części Krakowa, na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Krakowski Park Technologiczny”. Inwestycja Golden Star Group oferuje łącznie ponad 44 tys. mkw. powierzchni biurowej w pięciu budynkach (A-E), spełniając najwyższe standardy komfortu i bezpieczeństwa. Budynki Dot Park zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa i uzyskały certyfikaty BREEAM.

Webcon dołącza do grona renomowanych najemców Dot Parku

Wśród najemców Dot Parku znajdują się już takie firmy jak: ING Bank Śląski, Santander Consumer Bank, PZU, Netia, JLL, Cushman & Wakefield, Cribs, mBank, WeWork, Carrefour, Decathlon, Żabka i wiele innych.

O Webcon

Webcon to polski lider w dziedzinie systemów elektronicznego obiegu dokumentów (EDMS/ECM) i technologii low-code. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla biznesu, usprawniające procesy obiegu informacji i automatyzujące zadania. Webcon ma biura w Polsce, Portugalii oraz Stanach Zjednoczonych i obsługuje ponad 2500 klientów z różnych branż.

O Golden Star Group

Golden Star Group to firma inwestycyjna, działająca na globalnym rynku nieruchomości. Koncentruje się na nabywaniu nieruchomości i tworzeniu ich wartości dodanej poprzez wynajem oraz zarządzanie. Firma specjalizuje się w inwestycjach o wysokiej stopie zwrotu, w segmentach handlowym, biurowym i luksusowych usług hotelarskich. Jej portfolio obejmuje projekty o łącznej wartości przekraczającej 1,5 mld euro, zlokalizowane w Niemczech, Holandii, Polsce i Czechach.