Firma Parker Hannifin z ponad 100-letnią tradycją oferuje ponad 3 tys, linii produktów, powstających w 320 fabrykach i jest obecna w 55 krajach świata. W Polsce firma jest obecna od 1992 roku. Parker Hannifin prócz centrali sprzedażowej w Warszawie posiada Europejskie Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu. Działalność produkcyjna Parkera prowadzona jest w dwóch zakładach we Wrocławiu i Siechnicach.

Biuro zostanie zaaranżowane na 712 mkw. przestrzeni, usytuowanej na IV piętrze budynku A. Umowa została podpisana na 5 lat. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma CBRE.

Oxygen Park to kompleks biurowy, zlokalizowany bezpośrednio przy Alejach Jerozolimskich. Projekt składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni najmu ponad 18 tys. mkw. Zastosowane w kompleksie rozwiązania pro-środowiskowe zostały potwierdzone certyfikatem BREEAM na poziomie Very Good. Do dyspozycji najemców są patio ze strefą relaksu oraz punkty handlowo-usługowe, obejmujące m.in. kantynę i piekarnię. W kompleksie przygotowano również 162 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, stojaki rowerowe oraz szatnie z prysznicami.

Projekt architektoniczny powstał w pracowni Jems Architekci, a inwestycja została oddana do użytku w 2013 roku.