Na warszawskiej Ochocie, przy Alejach Jerozolimskich powstaje budynek biurowy Eurocentrum Delta, który wchodzić będzie w skład kompleksu Eurocentrum Office Complex. Łączna powierzchnia całego kompleksu wyniesie docelowo 69 578 mkw., z czego ponad 27 000 mkw. zostanie oddanych w realizowanej właśnie fazie inwestycji. W rozstrzygniętym niedawno konkursie Ministra Środowiska „Projekt: Przestrzeń” Eurocentrum zajęło II miejsce w kategorii Inwestycje Komercyjne.

Wiecha to jeden z kamieni milowych w realizacji projektu – mówi Sylwia Filewicz, Head of Development and Construction w Grupie Capital Park. – Inwestycja postępuje zgodnie z zakładanym harmonogramem, co oznacza, że pod koniec tego roku spodziewamy się pozwolenia na użytkowanie, a pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się już do budynku na początku 2016 roku.

W pierwszym etapie projektu powstały biurowce Beta i Gamma, oddane do użytku w czerwcu 2014 roku. Do grona najemców stołecznego kompleksu należą m.in. Randstad Polska, Unilever, Tebodin, Qumak, Imtech Polska, CEPD Management itd.