Na pierwszej wspólnie zaprojektowanej powierzchni wynoszącej 800 mkw. w budynku Marynarska Passage, należącym do Octavy Property Trust, która jest także udziałowcem (15 proc.) w firmie Własne B., prace wykończeniowe dobiegają końca. Biura będą gotowe jeszcze w styczniu. – Na początek przygotowujemy biura na warszawskim Mokotowie, ale chcemy ten projekt rozpowszechnić w całym kraju – mówi Michał Nisengolc, prezes Własnego B. W pierwszym kwartale 2019 roku firma zamierza z kolei uruchomić biura dla małych i średnich przedsiębiorstw w Łodzi. Chodzi o powierzchnię wynoszącą 600 mkw. na 18. piętrze budynku Red Tower.

– W oparciu o potrzeby klienta nasi specjaliści bezpłatnie przygotowują projekt wnętrza, uwzględniając rozkład mebli i elementów dekoracyjnych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, korzystając z szerokiej gamy produktów Ikei. W Centrum Ikea dla Firm przedsiębiorcy znajdą wszystko, co praktyczne i niezbędne do sprawnego prowadzenia nowoczesnego biznesu. Dostawę produktów można zamówić online, zostanie ona zrealizowana w kilka dni roboczych pod wskazany adres – twierdzi Marek Nogieć, kierownik Centrum Ikea dla Firm. Ikea oferuje dostawę mebli i dodatków wszystkim firmom, nawet tym, które posiadają dwu-, trzyosobowe biura. Asortyment jest objęty gwarancją, a poszczególne produkty są ze sobą kompatybilne.

Własne B. jest narzędziem służącym do komercjalizacji pustostanów. Ideą Własnego B. jest adaptacja niewynajętej powierzchni pod potrzeby mikro, małych i średnich firm. Własne B. nie jest najemcą powierzchni, a pełni funkcję operatora, dając wsparcie w kilku głównych obszarach: analiza rynku, przygotowanie biur, marketing, sprzedaż.

Centrum Ikea dla Firm w Warszawie to format stworzony dla biznesu. Oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie wyposażenia i umeblowania biura lub lokalu usługowego, udostępnia także przestrzeń do pracy oraz salę konferencyjną na spotkania biznesowe.

 

Źródło: Property Design