Malta Office Park

Zdjęcia
Plany
Mapa
Street View
Open Street View
Poznań, Baraniaka 88

Dostępna powierzchnia:

311 m2

Min. powierzchnia do wynajęcia:: 311 m2

Informacje o budynku
Kategorie: Biura na wynajem klasy A
Status budynku: Istniejący
Całk. powierzchnia biurowa: 3.032 m2
Min. powierzchnia do wynajęcia: : 311 m2
Dostępna powierzchnia: 311 m2
Dodany faktor: 4 %
Wskaźnik wynajętych powierzchni: 90%
Informacje finansowe
Min. okres wynajmu: 5 lat
Kalkulator »
Parking
Rodzaj parkingu Powierzchnia Opłata za parking
Malta Office Park jest nowoczesnym kompleksem biurowym, składającym się z sześciu niezależnych budynków. Projekt łączy w sobie nowoczesną architekturę, wykorzystanie najlepszych materiałów budowlanych i przyjazność dla środowiska.

Malta Office Park, jako wygodne i prestiżowe miejsce na siedzibę firmy, oferuje wszystko to, co niezbędne do twórczej i efektywnej pracy.
Kompleks oferuje blisko 600 miejsc parkingowych na parkingach podziemnym i naziemnym.

Zgodnie z filozofią „Ergonomii Biznesu” Malta Office Park został zaprojektowany w sposób bardzo elastyczny. Budynki o różnych powierzchniach na kondygnacji tworzą idealne miejsca pracy zarówno dla małych jak i dużych najemców. Na każde stanowisko pracy przypada około 10 m² powierzchni biurowej. Pomieszczenia wyposażone są w podniesione podłogi techniczne i podwieszane sufity umożliwiające swobodną aranżację powierzchni.
Kompleks znajduje się w środkowo-wschodniej części Poznania, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta – ul. Arcybiskupa Antoniego Baraniaka, w odległości 2 km od Starego Rynku. Wielkim plusem lokalizacji jest położenie nad Jeziorem Maltańskim, jednym z najpiękniejszych terenów sportowo-rekreacyjnych w Polsce, a wynikające z niej bezpośrednie korzyści to fantastyczny widok, niemal nieograniczona przestrzeń i niepowtarzalna atmosfera.

Malta Office Park jest doskonale rozpoznawalnym, silnym wizerunkowo centrum biznesowym, o wspaniałej ekspozycji. W sąsiedztwie kompleksu funkcjonuje jedno z największych w Poznaniu centrów handlowych – Galeria Malta i i 4-gwiazdkowy hotel, a w niedalekiej przyszłości planowana jest budowa Aquapark Malta – centrum sportowo-rekreacyjnego ze źródłami termalnymi.

W sąsiedztwie kompleksu funkcjonuje jedno z największych w Poznaniu centrów handlowych Galeria Malta i i 4-gwiazdkowy hotel, a w niedalekiej przyszłości planowana jest budowa Term Maltańskich – centrum sportowo-rekreacyjnego ze źródłami termalnymi.
  • Powierzchnie handlowe
  • Transport publiczny w pobliżu
Technical details
  • System klimatyzacji
  • Kontrola dostępu
  • Atrakcyjny design części wspólnych
  • System alarmowy
Building provided services
  • Ochrona całodobowa
  • Ochrona
  • Recepcja

Szybkie zapytanie

Poproś o ofertę wybranych biur. Klikni na ikonę by dodać więcej biur.

Wybrane biura:
Nie wybrano żadnych biur.
(m2) (m2)

Biura

Czynsz (€ /m2/Miesiąc)

-

Powierzchnia biurowa (m2)

-

Koszt wynajmu stanowiska pracy (db)

-

Liczba stacji roboczych

Polecane budynki biurowe