Oferta biurowca

Wilanów Office Park B1 Business Center zlokalizowane jest w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wilanów. Unikatowy, stylowy i nowoczesny budynek biurowy klasy A, d...

Rada od eksperta

Zapisz się do naszego newslettera!

Office Market

Real Estate Expert

ALEXANDRU CRISTEA

Napisz do mnie

Nowoczesna Moskiewska Centrala Sber Banku

Inspirujące biura - co tydzień dzielimy się z Tobą wątkiem najciekawszych biur na całym świecie!

Więcej »

BNP Paribas Real Estate poszerza zakres usług

BNP Paribas Real Estate Poland poszerzył dotychczasowy zakres usług o doradztwo projektowe - Project & Development Consultancy. Dział uzupełni ofertę wszystkich pozostałych linii biznesowych. Na czele nowego zespołu stanął Piotr Rusinek, a wspomagają go doświadczeni eksperci z istniejących działów BNP Paribas Real Estate oraz Andrew Cavanagh i Joanna Woźniak, którzy dołączyli do firmy w ostatnim czasie.

Więcej »

Usztywnienie pozycji negocjacyjnej wynajmujących i wzrost stawek czynszowych na warszawskim rynku biurowym

Według raportu „Occupier Economics: Rynek biurowy w Warszawie – I kwartał 2019 roku”, przygotowanego przez firmę doradczą Cresa, wskaźnik pustostanów jest najniższy od siedmiu lat. Jednak już w tym roku podaż roczna może przekroczyć 300 000 mkw., więc jest to sytuacja tymczasowa, podobnie jak ujemna absorpcja.

Więcej »

Biura coraz bardziej zielone

Rośliny w biurze to nie tylko coraz częściej spotykany element designu, ale przede wszystkim realne korzyści dla zdrowia pracowników - mówi Aleksandra Adamczyk, specjalista w dziale administracji Colliers International w komentarzu eksperckim.

Więcej »

Wpływ globalnych zmian na rynek nieruchomości

Miasta w Indiach, Chinach i na Bliskim Wschodzie rozwijają się coraz prężniej, będąc w dłuższej perspektywie również coraz atrakcyjniejsze dla inwestorów aktywnych na rynku nieruchomości. Nowy Jork, Tokio, Londyn i Los Angeles to pierwsza czwórka sporządzonego przez Savills rankingu Najbardziej Stabilnych Miast, które najlepiej odpowiadają na globalne zmiany. W Polsce dynamiczny wzrost gospodarczy głównych ośrodków miejskich daje realne perspektywy wyższych zwrotów z inwestycji w nieruchomości komercyjne, niż w głównych ośrodkach biznesu starego porządku świata.

Więcej »

Wywiad

SPACEFLOW - przestrzenie, które oferują doświadczenie i tworzą wspomnienia!

Wraz z dynamicznie rozwijającym się co-workingiem na całym świecie, miejsca pracy to teraz coś więcej niż tylko stół i cztery krzesła. Spaceflow, czeski startup, rzuca wyzwanie naszej wyobraźni i kreatywności, aby zmienić nasze pojęcie o nieruchomościach. Czy jesteśmy gotowi zaprojektować własne biuro?

Więcej »

WIĘCEJ WYWIADÓW »

Firmy zajmujące się rynkiem powierzchni biurowych

Baza wiedzy o wynajmowaniu biura

Rzeczy, o których warto wiedzieć zanim wybierzesz biuro

Co oznacza “Szukam biura”?

Nasza wyszukiwarka biurowa jest wyjątkowa na tle innych polskich portali. Ta funkcja rewolucjonizuje proces poszukiwania powierzchni biurowych. Wreszcie nie jesteś skazany na mozolne poszukiwanie i rozsyłanie jednego za drugim zapytań ofertowych dotyczących konkretnych biur, tym razem to właściciele, zarządcy biur walczą o Ciebie! Zaznaczasz gdzie, za ile i jakiego rodzaju biura poszukujesz, zaś nasz system rozsyła Twą prośbę do wszystkich budynków biurowych spełniających wybranie przez Ciebie kryteria.

Więcej »

Pomysł na wybór powierzchni biurowej

Większość z nas spędza znaczną część naszego życia w biurze i miejscu pracy. W związku z tym lokalizacja naszego biura, dobrobyt współpracowników ma duży wpływ na sukces naszej firmy. Chcielibyśmy ułatwić Państwu wybór biura, dzieląc się przydatnymi poradami.

Więcej »

Jakie funkcje pełnią kolorowe strzałki wyświetlające się przy moim budynku na Panelu Administracyjnym?

Strzałki wskazują zmiany współczynnika obłożenia powierzchni biurowej w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Zielona strzałka to znak pozytywnej zmiany współczynnika powierzchni wynajętych, pomarańczowa oznacza stagnację, czerwona zaś – tendecję spadkową i wzrost wskaźnika pustostanów, co sygnalizuje najwyższy czas na podjęcie kroków w postaci większego nacisku na promocję i reklamę budynku biurowego.

Więcej »

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW