Oferta biurowca

Centrum Biznesowe Mazowiecka 2/4 oferuje 2.260 m2 powierzchni biurowej na 4 piętrach, w tym 80 prywatnych gabinetów biurowych dla kadry kierowniczej tzw. "Executive Suites" oraz 6...

Rada od eksperta

Zapisz się do naszego newslettera!

Office Market

Real Estate Expert

ALEXANDRU CRISTEA

Napisz do mnie

Poznań wśród regionalnych liderów

Poznań jest szóstym największym rynkiem biurowym w Polsce. Według prognoz podaż powierzchni biurowych w stolicy Wielkopolski przekroczy w tym roku 0,5 mln mkw.

Więcej »

Trójmiasto na ścieżce wzrostu. Wskaźnik powierzchni niewynajętej na najniższym poziomie od 2012 roku

Całkowity zasób nowoczesnej powierzchni biurowej w Trójmieście wynosi 775 000 mkw., co daje czwartą pozycję wśród największych rynków biurowych w Polsce. W ostatnich dwóch latach współczynnik absorpcji na tym rynku przewyższał poziom nowej podaży odpowiednio o 19% i 13% w latach 2017 i 2018, z czego w samym 2018 roku wyniósł ponad 87 500 mkw. Duża aktywność najemców oraz stabilny poziom nowej podaży doprowadził do kompresji wskaźnika powierzchni niewynajętej, który na koniec 2018 roku osiągnął 6,1% i jest jednym z najniższych w Polsce.

Więcej »

New Work w łódzkim biurowcu Imagine

New Work Offices, węgierski operator biur serwisowanych, został kolejnym najemcą Imagine – kompleksu biurowego realizowanego przez Avestus Real Estate przy skrzyżowaniu alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi. Biura New Work Offices znajdą się w budynkach A i B kompleksu, zajmując blisko 2000 m kw. jego powierzchni. Umowa najmu została podpisana na 10 lat. Łódzki Imagine będzie siódmą lokalizacją firmy w Polsce i pierwszą poza Warszawą.

Więcej »

Regiony sięgają po pięć milionów

Jeszcze w tym miesiącu zasoby nieruchomości biurowych na rynkach regionalnych przekroczą w Polsce 5 mln mkw., podała firma doradcza Savills. W 2018 roku podaż nowej powierzchni biurowej w głównych ośrodkach biznesowych poza Warszawą po raz pierwszy w historii wyniosła łącznie ponad 500 tys. mkw. W budowie pozostaje kolejne 920 tys. mkw.

Więcej »

.big deal. Krakowski biurowiec Ghelamco zmienił właściciela

Biurowiec .big w Krakowie, zrealizowany przez firmę Ghelamco Poland, ma nowego właściciela. Spółki z grupy Ghelamco podpisały umowę jego sprzedaży. Wartość transakcji wyniosła ok. 33 mln euro.

Więcej »

Firmy zajmujące się rynkiem powierzchni biurowych

Baza wiedzy o wynajmowaniu biura

Rzeczy, o których warto wiedzieć zanim wybierzesz biuro

Moje ulubione budynki biurowe

Funkcja umożliwia wybór i kolekcjonowanie w jednym miejscu ulubionych budynków biurowych oraz wysyłanie zapytań ofertowych do wszystkich wybranych budynków równocześnie lub do każdego z osobna. Ulubione budynki biurowe zapisane zostają na indywidualnym Panelu Administracyjnym, gdzie można do nich wrócić w każdej chwili, korzystając z możliwości dostępnych dzięki tej funkcji.

Więcej »

Nie obawiaj się targować

Obecna nadwyżka podaży na rynku biurowym daje silną pozycję negocjacyjną dla lokatorów wobec właścicieli.Proponowana cena nie powinna być ostateczną ceną zamówienia. Ocena rabatu zależy od wielkości powierzchni biurowych i okresu wynajmu. Te kryteria i ceny są odwrotnie proporcjonalne, co oznacza, że im dłuższy okres wynajmu i większa powierzchnia wynajmu, tym cena m2 będzie niższa.

Więcej »

Co oznacza Rekomendowany budynek i czemu taka forma reklamy jest korzystna dla budynku biurowego?

Przy wyborze tego typu wyróżnienia obiektu (karta Twego budynku biurowego) będzie widoczna tuż pod funkcją wyszukiwarki biurowej zaraz na stronie startowej oraz w lewej ramce na podstronach. Jest to swego rodzaju baner, po kliknięciu na który użytkownik zostanie przekierowany prosto na kartę budynku biurowego, gdzie może zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat budynku biurowego i biur do wynajęcia oraz wysłać zapytanie ofertowe.

Więcej »

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW