REBEC jest skrótem od Real Estate Belgrade Exhibition & Conference, zapoczątkowanej w 2008 roku i jest miejscem dla wiodących ekspertów z wyspecjalizowanych dziedzin związanych z rozwojem inwestycji w nieruchomości, a także wszystkich powiązanych dyscyplin nauk prawnych, ekonomicznych i inżynieryjnych.

W hotelu Golden Tulip Zira, od 19 do 21 czerwca, czołowi eksperci spotkają się i wymienią doświadczeniami, opiniami i przewidywaniami na temat rozwoju rynku nieruchomości na świecie, w regionie Europy Południowo-Wschodniej i w Serbii.

W ciągu ostatnich kilku lat rynek nieruchomości w Serbii szybko się rozwinął i zajmuje wiodącą pozycję w regionie we wszystkich jego segmentach. Dzięki tym procesom Serbia umacnia swoją pozycję na mapie nieruchomości na świecie, a Belgrad, jako stolica, staje się kluczową i niezbędną metropolią na skrzyżowaniu szlaków transportowych i inwestycyjnych między Mediolanem a Stambułem, Budapesztem i Atenami.

Networking, networking i jeszcze raz networking

REBEC wyznaczył sobie kilka celów, przede wszystkim utrzymanie i kontynuowanie tradycji doświadczenia i stałego dbania o jakość, dzięki czemu REBEC jest rozpoznawalny w społeczności RE, daleko poza granicami Serbii.

Platforma Whova pozwoli na stworzenie sieci społecznościowej Rebec, która będzie działać po zakończeniu wydarzenia. Umożliwi nam to szybsze i lepsze poznanie się, wymianę opinii i nawiązywanie kontaktów. Będzie również możliwość oglądania paneli na żądanie, a także centrum wystawców i sponsorów.

 

Program i tematy

Oprócz 5 powiązanych tematów związanych z hotelarstwem i handlem detalicznym, będziemy zazwyczaj komentować rozwój projektów biurowych i mieszkaniowych, projekty logistyczne i przemysłowe, trendy w branży prop-tech i cyfrowej, nadchodzące trendy ESG, a także oczekiwane tematy poświęcone zrównoważonemu rozwojowi, a także autorytatywne rekomendacje dotyczące dalszych trendów w kompleksowym rozwoju produktów nieruchomościowych.

Poprowadzimy debatę na temat wskaźników rynkowych podczas kryzysu na Ukrainie i ery post-covidowej, ze zmienionymi okolicznościami politycznymi i ich wpływem na rynek nieruchomości. Przed swoimi firmami prelegenci przedstawią prognozy i rozwiązania w czasach zwiększonej niepewności globalnej, społecznej i politycznej, a część programu poświęcona jest energii, efektywności energetycznej i ich wpływowi na dalszy rozwój nieruchomości.

Wszystko to daje nam odpowiedź na pytanie: Jakie życie czeka nas po jutrze?

Uczestnicy i wizyty

Na miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia potwierdzamy, że uczestnicy, którzy będą z nami, pochodzą z tych firm z całego świata: IBI Group, Coreside / Savills, Reify, step, SMD+, Louvre Hotels, PlanRadar, ACCOR, Ecovis SEE, MPC Properties, Radisson hotels, Delta Real Estate, CTP, Hyatt International, Alpha Hotel Management, Alfa Real Estate, Home Capital Group, Alkas Consulting, Besico Real Estate, REalPad, Porto Monte Negro, REED Group, VSS advisory, JYSK, Isson Asset Management, Bigova Bay, STR, Conza Properties, Capel Hill Capital, Danubius hotels, SpaceOS i wielu innych.

Zapraszamy publiczność z różnych części świata do odwiedzenia nas i przyczynienia się swoją obecnością do szesnastego z rzędu wydarzenia o znaczeniu regionalnym - wydarzenia REBEC.

Rebec oferuje odwiedzającym 10% zniżki na bilety zakupione do 28 maja. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.rebec.rs

Do zobaczenia w dniach 19-21 czerwca w Belgradzie!