Pasaż Lipińskiego oraz Zebra Tower to jedne z najbardziej rozpoznawalnych budynków biurowych w stolicy. Myślę, że właściciel nieruchomości, firma Union Investment, przedłużając nasz mandat na komercjalizację obu obiektów, jest przekonany, że będziemy nadal konsekwentnie realizować strategię doboru najemców i dbać o jak najwyższy poziom wynajęcia nieruchomości – powiedziała Anna Górska-Kwiatkowska, Partner, Dział Reprezentacji Wynajmujących, Dział Powierzchni Biurowych, Cushman & Wakefield.

Zebra Tower to 16-piętrowy projekt wieżowy, który oferuje ponad 18 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji, tuż przy Rondzie Jazdy Polskiej i w pobliżu Pola Mokotowskiego, w biznesowym centrum Warszawy. Obiekt jest doskonale skomunikowany z centrum miasta. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja metra – Politechnika, a także linie autobusowe i tramwajowe. Zebra Tower oferuje bardzo wysoki standard powierzchni, co zostało potwierdzone certyfikatem LEED Gold.

Pasaż Lipińskiego to odrestaurowana, zabytkowa nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy naprzeciwko Dworca Centralnego i Pałacu Kultury i Nauki. Oferuje ponad 6 000 mkw. powierzchni biurowej klasy premium na sześciu kondygnacjach naziemnych. Moduły biurowe obejmują metraże od 60 do 1 000 mkw. W obiekcie znajduje się również garaż podziemny. Komercjalizację Pasażu Lipińskiego powierzono firmie Cushman & Wakefield we współpracy z Knight Frank.

Union Investment jest wiodącym europejskim inwestorem na rynku nieruchomości, specjalizującym się w otwartych funduszach nieruchomości dla inwestorów prywatnych i instytucjonalnych, z aktywami o wartości ponad 40 mld euro. Portfel składa się z ok. 400 nieruchomości i projektów komercyjnych w Niemczech i innych krajach Europy, obu Ameryk oraz Azji i Pacyfiku.

 

 

Źródło: Cushman & Wakefield