"W ciągu najbliższych trzech lat planujemy uruchomić ponad 100 nowych centrów biznesowych w Polsce, zarówno w głównych aglomeracjach, jak i w mniejszych miastach. Już w przyszłym roku myślimy o kilkudziesięciu nowych lokalizacjach, zarówno w Warszawie, jak i innych miastach w Polsce. Chcemy rozwinąć nasze portfolio o powierzchnie biurowe i coworkingowe różnej wielkości, w zróżnicowanym standardzie i lokalizacji, aby zdywersyfikować ofertę firmy i dotrzeć do większego grona klientów. W głównych aglomeracjach bierzemy pod uwagę zarówno powierzchnie w centrum miast, jak i na peryferiach. Interesują nas też galerie handlowe i lokalizacje na poziomie ulic" - poinformował Paweł Ornatek, dyrektor zarządzający Regus.

 

"Ambitny plan rozwoju przedstawiony przez Regus to bardzo ciekawe wyzwanie biznesowe. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie JLL na rynku biurowym w Polsce pozwoli na sprawną realizację założeń w krótkim terminie i przyczyni się do sukcesu strategii ekspansji założonej przez Regus" - dodał konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy JLL, kierujący projektem w Polsce Jarosław Kwiecień.

 

Firma Regus została założona w 1989 roku w Brukseli. Obecnie jej główna siedziba znajduje się w Luksemburgu, a sama firma jest notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych.