Podczas zorganizowanej w ramach wydarzenia konferencji odbyło się blisko 40 sesji tematycznych i prezentacji obejmujących, m.in. problematykę roli wzornictwa w rozwoju biznesu oraz miast przyszłości.

 

Dyskusji o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie towarzyszyła ekspozycja ponad 100 producentów mebli i wyposażenia wnętrz, prezentacja użytecznych i designerskich produktów, a także wystawy, m.in. 7m2 – Przegląd młodego pokolenia śląskich architektów.

 

W strefie targowej w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniach 13-14 lutego zorganizowano natomiast wystawy i prezentacje użytecznych i designerskich produktów, ekspozycje ponad 100 producentów mebli i wyposażenia wnętrz oraz targi SILESIA BAZAAR Dizajn vol. 1.

Nie zabrakło także spotkań z ekspertami, prezentacji i wystaw - oraz atrakcji dla dzieci.

 

Organizator 4 DESIGN DAYS to PTWP SA, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl i propertydesign.pl, właściciel 100 procent udziałów w spółkach Publikator i Publikator.pl, wydających tytuły takie jak: Dobrze Mieszkaj, Świat Łazienek i Kuchni, 100% Wnętrza, Meble Plus, Łazienka oraz dobrzemieszkaj.pl. Grupa PTWP specjalizuje się także w organizacji kongresów, konferencji, szkoleń, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – największej imprezy biznesowej Europy Centralnej oraz Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku, głównej debaty o gospodarce Polski Wschodniej

źródło: propertydesign.pl