Doradztwo inwestycyjne i reprezentacja najemcy w wzmocnionym składzie

Agencja doradcza AXI IMMO, świętująca w tym roku 10. jubileusz swojej działalności, wzmacnia kadry i rozbudowuje swoje struktury. Do zespołu dołączyli Tomasz Marsz oraz Karol Gajewski.

Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wzrastające wymagania klientów rynku nieruchomości komercyjnych, dlatego przy okazji 10-lecia zdecydowaliśmy o potrzebie stworzenia linii biznesowej integrującej działania wspierające klientów korporacyjnych. Miło mi powitać w naszym zespole doświadczonych specjalistów, którzy swoją widzą i doświadczeniem przyczynią się do rozwoju firmy AXI IMMO – komentuje Renata Osiecka, Managing Partner AXI IMMO.

Tomasz Marsz Corporate Clients Director

Tomasz Marsz, który objął w AXI IMMO stanowisko Corporate Clients Director z branżą nieruchomości komercyjnych związany jest od 15 lat. Na nowym stanowisku w strukturze AXI IMMO odpowiada za rozwój współpracy z klientami korporacyjnymi, doradztwo inwestycyjne oraz wzmocnienie pracy działów AXI IMMO w zakresie wspólnej obsługi klientów międzynarodowych.

Tomasz Marsz rozpoczął karierę w sektorze nieruchomości pracując dla zagranicznych inwestorów z Hiszpanii, Danii i Szwajcarii, dla których świadczył usługi z zakresu pozyskiwania i wyceny gruntów, uzyskiwania pozwoleń, rozwijania inwestycji oraz ich sprzedaży. Następnie rozpoczął pracę na rynku nieruchomości biurowych gdzie reprezentował klientów w transakcjach najmu i sprzedaży. Przed dołączeniem do AXI IMMO Tomasz zarządzał działem biurowym w BSC Real Estate Advisors (dawniej Sharman Church). W gronie klientów, którym doradzał są m.in. Burda Media, Centrum Nauki Kopernik, McCormick, WilsonHCG, Squire Patton Boggs. Tomasz jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego, posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i certyfikat CCIM.

Karol Gajewski w dziale Office AXI IMMO

Natomiast, dział Office AXI IMMO wzmocnił Karol Gajewski zajmując stanowisko Senior Office Negotiator. Karol specjalizuje się w reprezentacji najemcy, a 5-letnie doświadczenie zdobywał w Vertigo Property Group i Skywest, gdzie pracował jako konsultant. W portfolio jego klientów znajdują się m.in. firmy Rockwool Polska, NEC, Pivotal oraz Zdrofit. Karol Jest absolwentem kierunku Zarządzanie na Akademii Leona Koźmińskiego, studiował również International Business Management w EDHEC Business School w Nicei.

 

 

Źródło: AXI IMMO