Harmony Office Center II to nowoczesny kompleks biurowy znajdujący się w Warszawie, tuż przy parku Pole Mokotowskie. Składają się na niego trzy budynki o łącznej powierzchni około 18 000 m kw. Właścicielem budynków B, C i D wchodzących w skład kompleksu jest fundusz Catalyst Core Plus European Property Fund (CCPEPF) zarządzanemu przez Catalyst Capital.

Przy wsparciu nowych doradców fundusz Catalyst Capital przeprowadzi proces rekomercjalizacji kompleksu Harmony Office Center II. W planach znajduje się wprowadzenie nowej strategii najmu, wdrożenie nowych działań marketingowych oraz rewitalizacja części wspólnych w budynkach.

„Harmony Office Center II to wyjątkowy projekt na biurowej mapie Warszawy. Zawdzięcza to swojej znakomitej lokalizacji, z jednej strony blisko ścisłego centrum Warszawy, a zarazem w otoczeniu zieleni i blisko stacji metra. W części kompleksu wkrótce dostępne będą wolne powierzchnie. Wspólnie z właścicielem rozpoczynamy rozmowy z firmami potencjalnie zainteresowanymi ich wynajmem” – mówi Dariusz Karwański, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Mandat na doradztwo przy wynajmie powierzchni w Harmony Office Center II nie dotyczy zajmowanego przez Millenium Bank budynku A, którego właścicielem jest fundusz CRI. Drugą firmą wybraną przez fundusz Catalyst Capital jako agent współwyłączny przy procesie wynajmu powierzchni w budynkach B, C i D kompleksu Harmony Office Center II jest NAI Estate Fellows.

 

 

Źródło: Savills