Grundmanna Office Park zlokalizowany jest w centralnej części Katowic. Kompleks oferujący 48 tys. mkw. powierzchni biurowej składać się będzie z dwóch siedmiopiętrowych budynków połączonych zielonym patio, ponad tysiąca naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych, zielonej infrastruktury oraz licznych udogodnień dla najemców. W budynkach zaprojektowano elastyczne przestrzenie coworkingowe o podwyższonym standardzie. Na parterach znajdą się lokale handlowo-usługowe, m.in. restauracje, kawiarnie, pralnia, fryzjer, kwiaciarnia czy paczkomat. Za projekt kompleksu odpowiada zespół architektów Cavatina Holding.

Grundmanna Office Park to nasza druga inwestycja na Śląsku. Zabezpieczona przez nas baza gruntów w lokalizacjach typu prime pozwala nam na dalszy rozwój. Nowy kompleks biurowy wpisuje się w plan strategiczny Cavatiny, który zakłada, że do 2025 roku osiągniemy milion mkw. portfela inwestycji – mówi Tomasz Zydorek, leasing director na Katowice w Cavatina Holding.

Inwestycję uzupełnią rozwiązania technologiczne: za pomocą dedykowanej aplikacji użytkownicy będą mogli m.in. zdalnie zarządzać biurem, miejscami parkingowymi, salami konferencyjnymi, prowadzić wirtualną recepcję oraz komunikować się między sobą. Deweloper planuje wypełnić wymagania certyfikacji w systemach BREAAM oraz WELL Health-Safety Rating.