Biura CitySpace tworzą obecnie sieć 12 lokalizacji w Polsce. Elastyczna powierzchnia biurowa udostępniana przez operatora dostępna jest w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, a wkrótce także w Łodzi.

CitySpace Fuzja udostępni blisko 2 000 m2 powierzchni biurowej. "Łódź to ambitne miasto, otwarte na nowe i zachęcające do inwestowania w rozwój. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że to właśnie w mieście kreatywności już wkrótce otworzymy 13. centrum CitySpace. Wspólnie z architektami, projektantami i zespołem odpowiedzialnym za komercjalizację tej przestrzeni, od kilku miesięcy dyskutowaliśmy nad projektem wnętrza tej lokalizacji. CitySpace Fuzja to flagowa inwestycja w naszym portfolio. Stworzenie przestrzeni coworkingowej w tak wyjątkowym otoczeniu jak Fuzja to wyzwanie, ale mamy na pokładzie najlepszych specjalistów, którzy stworzą efektywne i wpływowe miejsca pracy - zapowiada Lisa Zettlin, dyrektor zarządzająca CitySpace.

Centrum ma funkcjonować na 3 poziomach. Znajdą się tam stanowiska pracy od dużych open space'ów, poprzez prywatne biura dla 2 osób, po zróżnicowane, w pełni wyposażone sale konferencyjne, miejsca do pracy cichej, przestrzenie wspólne i strefy relaksu integrujące społeczność zgromadzoną w centrum. CitySpace Fuzja zaoferuje klientom 301 stanowisk pracy i 5 sal konferencyjnych.

"Zanim postawiliśmy pierwszą kreskę przy projekcie CitySpace Fuzja, zbadaliśmy, w jakim środowisku przyszliby pracować przyszli klienci centrum. Łódź to miasto wielu kontrastów, ale przede wszystkim miasto o bogatej historii przedsiębiorczości i to właśnie dla łódzkich przedsiębiorców tworzymy tę przestrzeń. Wiedzieliśmy, że projektując wnętrza nie możemy zapomnieć o najbliższym sąsiedztwie. Zabytkowa Elektrownia, budynki dawnego imperium włókienniczego Scheiblera były ogromną inspiracją w tym projekcie - mówi Piotr Kalinowski, CEO i Creative Director MIXD.

Źródło:property-forum.eu