Kompleks T-Mobile Office Park został oddany do użytku w maju 2013 roku, a pod koniec czerwca wprowadził się do niego główny najemca – firma T-Mobile. Projekt oferuje niecałe 40 000 mkw. powierzchni biurowej i znajduje się w dzielnicy Mokotów w Warszawie, przy ulicy Marynarskiej 12.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Ghelamco właśnie nam powierzyło zarządzanie swoim najnowszym parkiem biznesowym. T-Mobile Office Park zapewnia nie tylko efektywne powierzchnie biurowe i najwyższy standard techniczny. Projekt jest również doskonałym przykładem zrównoważonego budownictwa, czego dowodem jest pierwszy w Polsce certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Excellent, uzyskany przez budynek w lipcu tego roku. W naszym polskim portfolio zarządzamy ponad 1, 1 mln mkw. powierzchni biurowych, magazynowych i handlowych i jestem przekonana, że dzięki naszemu doświadczeniu, jak i partnerskiemu podejściu zarówno do właścicieli jak i najemców, będziemy również i w tym przypadku kreować wspólnie długoterminową wartość nieruchomości - skomentowała dr Zuzanna Paciorkiewicz, MRICS, Dyrektor, Real Estate Management Services, DTZ.

Kompleks jest jednym z pięciu ukończonych w Europie, które zdobyły certyfikat BREEAM na poziomie Excellence. Jednocześnie jest to pierwsza inwestycja biurowa w Polsce, która otrzymała tak wysoki wynik. Uzyskanie certyfikatu ekologicznego przez T-Mobile Office Park oznacza, iż Ghelamco w swoim portfolio ma już sześć certyfikowanych obiektów biurowych. Jest to jedyny w Polsce deweloper, posiadający taką ilość powierzchni biurowych z certyfikatem BREEAM.

 

 

źródło: e-biurowce.pl