"Pomysł rewitalizacji istniejącego budynku biurowego i koncepcja zrównoważonego rozwoju są dla nas bardzo ważne. Ponadto w Eolus wspieramy rozwój bioróżnorodności i byliśmy zadowoleni, że budynek, w którym będziemy mieć nasze nowe biuro, również przyczynia się do tego poprzez tworzenie zielonych wysp z kwiatami, ziołami i roślinami miododajnymi. Ważna jest dla nas również bliskość transportu publicznego i przestrzeń dla rowerów. Mając to na uwadze, wybór Life_Building był naturalny" - mówi Daniel Larsson, Country Manager Eolus Polska.

"Cieszymy się, że już na początku roku kolejna firma zdecydowała się przenieść swoje biuro do LIFE_Building. Od czasu rewitalizacji budynku przyciąga on coraz więcej firm. Oprócz lokalizacji, dobrze znany LIFE Building zachwyca również jakością i udogodnieniami dedykowanymi najemcom, takimi jak LIFE_Executive Lounge czy LIFE_Terrace, które pełnią funkcję imponujących stref relaksu i spotkań dla wszystkich pracowników budynku", mówi Małgorzata Arseniuk, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL Polska.

13-kondygnacyjny biurowiec LIFE Building, wcześniej znany jako Atrium Tower, zlokalizowany jest w centrum Warszawy. Budynek przeszedł gruntowny remont w 2023 roku, zyskując odświeżony wizerunek i wysokiej jakości przestrzenie.

źródło:europaproperty.com