Nowe biuro w Warszawie zwiększy zasięg firmy w Europie, obsługując klientów prowadzących działalność we wschodniej części Starego Kontynentu. W ciągu kolejnych 90 dni Global Upside zamierza również otworzyć kolejne placówki w Chinach i Japonii, rozbudowując tym samym jej bazę na terenie Azji Pacyficznej, która aktualnie obejmuje biura w Indiach i Australii. Firma przewiduje również rozwój działalności usługowej na terenie Ameryki Łacińskiej, w tym w Kolumbii i Meksyku.

Otwartych zostanie blisko 30 biur w 14 krajach

 Tylko w ostatnim roku Global Upside utworzyła nowe placówki w 5 państwach. W ciągu kolejnych 12 miesięcy spółka zamierza zwiększyć zatrudnienie we wszystkich swoich biurach o co najmniej 50 proc. Global Upside już 13. rok z rzędu odnotowuje wzrost przychodów, umacniając się w pozycji lidera branży. Trend ten pokazuje, jak ważne są rozwiązania back-office dla firm rozwijających działalność na świecie.

Jak powiedział współzałożyciel i dyrektor generalny firmy Ragu Bhargava: „W ciągu ostatnich 22 lat zgromadziliśmy bogatą wiedzę i stworzyliśmy rozbudowaną sieć lokalnych placówek na całym świecie. Firma wciąż odnotowuje dużą dynamikę wzrostu, cały czas inwestując w jej rozwój i rozbudowę światowej bazy pracowników, którzy zapewniają globalną i lokalną obsługę naszych klientów. Dzięki nowemu oddziałowi w Polsce będziemy mogli obsługiwać w czasie rzeczywistym klientów z Europy Wschodniej”.

Przyczyna sukcesu Global Upside tkwi w niezmiennym nacisku, jaki firma kładzie na zadowolenie klienta. Spółka pełni funkcję katalizatora rozwoju zasięgu i zwiększania tempa wzrostu dla innych podmiotów, zapewniając im kompleksowe rozwiązania obejmujące specjalistyczne usługi i technologię na potrzeby rozwoju lokalnego i zagranicznego.

Obecnie Global Upside obsługuje klientów w przeszło 170 państwach i wprowadziła pierwszą w branży technologię globalnego zarządzania kapitałem ludzkim (Global Human Capital Management), która znacznie ogranicza ryzyko niezgodności z prawem dla podmiotów zatrudniających pracowników na całym świecie. Global Upside pomaga firmom zachować zgodność z prawem na każdym etapie rozwoju ich działalności międzynarodowej zarówno na nowych rynkach, jak i na tych, na których już działają.

Usługi ułatwiające rozwój działalności firm

Global Upside wspiera firmy w całym cyklu rozwoju ich działalności, oferując usługi z zakresu rejestracji spółek, księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniania zgodności z prawem oraz fuzji i przejęć. Od ponad dwóch dekad dostarczamy zintegrowane rozwiązania pomagające w rozwoju działalności w ponad 170 krajach. Usługi Global Upside ułatwiają prowadzenie bieżącej działalności zarówno dla firm rozwijających się na rynku krajowym, jak i początkujących na rynkach międzynarodowych, dając im więcej czasu i zasobów, które mogą poświęcić na potrzeby dalszego wzrostu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.globalupside.com.