LeverX to firma z ponad 19-letnim doświadczeniem specjalizująca się we wdrażaniu i dostosowywaniu rozwiązań SAP. Główną misją firmy jest dostarczanie pełnego cyklu doradztwa technologicznego, rozwoju i usług wdrożeniowych dla firm w celu udanej transformacji biznesowej. Głębokie doświadczenie LeverX opiera się na udanej współpracy z SAP jako preferowanym dostawcą od 2004 roku.

"W LeverX koncentrujemy się na ciągłej poprawie jakości naszych usług i relacji z naszymi partnerami biznesowymi. Kluczową kwestią jest dla nas bycie blisko naszych klientów, a także stworzenie komfortowego środowiska dla naszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że doskonała lokalizacja Retro Office House, a także nowoczesna infrastruktura budynku idealnie odpowiadają naszym potrzebom i planom rozwoju" - mówi Dzmitry Jabłoński, Dyrektor Zarządzający LeverX Polska.

"Retro Office House to jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w sercu Wrocławia. Położony w silnie rozwijającej się strefie biznesowej miasta, jest idealną lokalizacją dla firm takich jak LeverX. Jesteśmy przekonani, że zarówno lokalizacja, jak i liczne udogodnienia i infrastruktura w budynku stworzą idealne miejsce pracy dla pracowników LeverX. Cieszymy się, że Retro Office House będzie miejscem kolejnego rozwoju firmy" - mówi Magdalena Śnieżek, Senior Asset Management & Leasing Manager w Globalworth.

Retro Office House oferuje blisko 20 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz 2 500 mkw. powierzchni handlowej.

"Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, ekspansja LeverX w budynku Retro Office House została podzielona na cztery etapy, co pozwoli firmie odpowiednio przygotować przestrzeń dla nowych pracowników i płynnie przejść przez proces zmiany biura. Łącznie firma zajmie 3 200 mkw. powierzchni. Cieszymy się, że mogliśmy doradzać LeverX w procesie wyboru nowego miejsca pracy i negocjacji umowy", mówi Aleksandra Stanisz, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych JLL.

źródło:europaproperty-com