Firma Cattleya Corporation Sp. z o.o. wynajęła lokal o powierzchni 253,46 mkw. mieszczący się na piętrze +8 tego budynku.


Cattleya Corporation Sp. z o.o. to ceniona na rynku firma oferująca usługi z zakresu call center. Jej pracownicy pomagają we wszystkich etapach obsługi klienta, w marketingu i w sprzedaży, przy wykorzystaniu najnowszych technik outsourcingu. Cattleya Corporation zapewnia wszelkie modele współpracy, które są ustalane według potrzeb konkretnego klienta. Zaliczają się do nich między innymi: profesjonalny audyt wraz z analizą sytuacji bieżącej klienta, benchmark, czyli testowanie wzorcowe oraz wybór najlepszych rozwiązań poprzez instrumenty finansowe służące do porównywania wyników, ocenę kondycji i dopasowanie optymalnych strategii działania czy przedstawienie propozycji zmian w kierunku rozwoju firmy i wzmocnienie atutów.

 

Alfa to budynek biurowy oddanym do użytku w 2002 r. Prócz 12,5 tys. mkw. powierzchni biurowej w budynku znajduje się również powierzchnia handlowo-usługowa ze sklepami i wypożyczalnią aut. Obiekt posiada parking podziemny liczący 241 miejsc parkingowych, hol recepcyjny oraz całodobową ochronę. Zlokalizowany jest przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie, na obrzeżach Centralnego Obszaru Biznesu. Biurowiec sąsiaduje z bizensparkami: Jerozolimskie Business Park, Ochota Office Park.