Właściciele nowych biur będą mogli wprowadzić się do budowanego u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary budynku Quadro Office już na początku przyszłego roku.

 

Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi blisko 1200 mkw. Projekt budynku wyszedł z pracowni architektonicznej Insomia. Prace budowlane mają się zakończyć jeszcze w tym roku. – Realizacja biurowca przebiega zgodnie z zakładanym harmonogramem. Stolarka okienna została już zamontowana, a budynek ocieplony. Obecnie zamykana jest fasada biurowca, a wewnątrz prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe – mówi Marta Marszałkowska, kierownik projektu.

Na wyższych kondygnacjach powstaną lokale biurowe o powierzchniach od 44 -190 mkw. W budynku znajdzie się również recepcja oraz miejsca postojowe. – Quadro Office to bardzo funkcjonalny i kameralny biurowiec z przepięknym widokiem na stare miasto. Przygotowując go braliśmy pod uwagę potrzeby różnych klientów – punktuje zalety obiektu Iwona Chmielewska z Monday Development. – Ważnym atutem Quadro Office jest to, że oferowane w nim biura są na sprzedaż, dostępne już od 8200 zł za mkw.  A zatem prócz świetnej lokalizacji proponujemy również doskonałą lokatę kapitału – dodaje.

 

Quadro Office oddalony jest zaledwie kilka minut pieszo od Starego Rynku i to właśnie lokalizacja  jest jednym z kluczowych atutów tego budynku. Dodatkowo położenie biurowca przy wielopasmowych ulicach Garbary, Solna i Estkowskiego zapewnia sprawne połączenie z innymi dzielnicami Poznania, a także dworcami PKP i PKS oraz lotniskiem Ławica. O bardzo dobrze rozwiniętej w tym miejscu komunikacja miejska właściwie nie trzeba już dodawać.

 

Quadro Office to kolejny po Piątkowskiej 116 budynek biurowy realizowany przez Monday Development w stolicy Wielkopolski. Deweloper znany jest w Poznaniu również dzięki inwestycjom mieszkaniowym takim jak Kamienica Wildecka, Osiedle Hevelia czy Osiedle Czarnieckiego.