Wśród firm, które zdecydowały się pozostać w Equal Business Park są Kimberly Clark, producent środków higieny osobistej, zajmujący 1 480 mkw. oraz oddział Phinia, dostawcy rozwiązań dla rynku wtórnego pojazdów, który przedłużył umowę najmu na 1 040 mkw. powierzchni biurowej. Ponadto Grupa Murapol, deweloper mieszkaniowy i PRS, przedłużyła i rozszerzyła swoją umowę najmu na prawie 800 mkw. powierzchni biurowej, a firma ubezpieczeniowa Allianz przedłużyła umowę najmu 250 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie.

"Zaufanie naszych najemców jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości powierzchni biurowej i atrakcyjnej lokalizacji Equal Business Park. Cieszymy się, że tak prestiżowi najemcy zdecydowali się przedłużyć umowy i pozostać w kompleksie na kolejne lata. Naszym priorytetem jest utrzymanie pozytywnego doświadczenia najemcy, stworzenie optymalnego środowiska pracy i ułatwienie poczucia wspólnoty, tak aby pracownicy chętnie przychodzili do biura - komentuje Rafał Nowicki, CEO Apollo-Rida Poland.

Equal Business Park to kompleks nowoczesnych i funkcjonalnych budynków o łącznej powierzchni 49 500 mkw. powierzchni biurowej i usługowej klasy A. Został on wyróżniony certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent za ekologiczne rozwiązania, w tym zasilanie energią odnawialną, kompleksową infrastrukturę rowerową, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz energooszczędne windy i oświetlenie.

Właścicielem i zarządcą Equal Business Park w Krakowie jest Apollo-Rida Poland, deweloper i inwestor nieruchomości biurowych, przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

źródło:europa-property.com