Będzie to szósta lokalizacja Rise.pl w Krakowie. Firma posiada już biura w budynku Galileo (Al. Armii Krajowej 18) i Diamante Plaza (ul. Jana Dekerta 24) oraz przy ul. Samuela Bogumiła Lindego 1C i ul. Królewskiej 65a. Docelowo lokalizacja przy ul. Kurniki uzupełni usługi oferowane dotychczas przy ul. Królewskiej. W sierpniu otwarte zostanie kolejne biuro operatora w Fabryczna Office Park (Al. Pokoju 18). Poza Krakowem Rise.pl obecne jest w Warszawie, Rzeszowie i Katowicach.

W budynku przy ul. Kurniki 9 znajdować się będzie zarówno przestrzeń coworkingowa jak i biura w układzie gabinetowym. Dla najemców dostępne będą także strefy relaksu i liczne sale konferencyjne.

„Kraków jest drugim co do wielkości rynkiem przestrzeni coworkingowych i biur serwisowanych w Polsce, a Rise.pl należy do ścisłej czołówki największych operatorów tych powierzchni działających w stolicy Małopolski. Nowy budynek, dzięki swojej centralnej lokalizacji i znakomitemu dostępowi do transportu publicznego idealnie uzupełni portfel nieruchomości Rise.pl" – mówi Agnieszka Kuehn, starszy konsultant w dziale powierzchni biurowych z krakowskiego biura Savills.

 

Źródło: Savills