Schneider Electric ma w Polsce pięć zakładów produkcyjnych i cztery centra usług wspólnych. Krakowski oddział w Eximius Park stanowi przede wszystkim centrum szkoleniowe i biuro serwisowe, zajmujące się szkoleniami klientów i szybkim wsparciem serwisowym. Dla potrzeb klienta dobudowano rampę towarową.

Lokalizacja naszego krakowskiego oddziału ma dla nas duże znaczenie ze względu na bliskość lotniska oraz położenie na styku strategicznych węzłów komunikacyjnych Małopolski. Warto podkreślić wsparcie właściciela kompleksu na całym etapie przygotowania nowego biura. Mam na myśli elastyczne podejście i dostosowywanie się do naszych wymogów formalno-technicznych, a także doradztwo na etapie projektowania przestrzeni czy polecenie godnych zaufania podwykonawców, a także praca nad znalezieniem optymalnych rozwiązań spełniających wytyczne środowiskowe – wylicza Jarosław Brożek, indirect procurement manager NPP EMEA, Schneider Electric.

W czasie realizacji pełnego fit-outu pracownicy Schneider Electric korzystali z rozwiązania przejściowego oferowanego przez właściciela, czyli przestrzeni coworkingowej Grow with Us.

W przypadku Schneider Electric doskonale sprawdził się nasz cowork, otwarty kilkanaście miesięcy temu. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu jesteśmy w stanie z dnia na dzień zaoferować przestrzeń najemcy, który oczekuje na swoje nowe biuro – zaznacza Katarzyna Peto-Ziemkiewicz, dyrektor operacyjny Eximius Park.