Event rozpoczęły prelekcje inspirujących mówców, zaproszonych z tej okazji przez spółkę. Bartosz Michałek podzielił się z uczestnikami wiedzą na temat etapów budowania start-upów oraz przekazał wiele praktycznych wskazówek, jak robić to z sukcesem.  Przemysław Federowicz mówił o źródłach i sposobach pozyskiwania finansowania dla swoich pomysłów biznesowych. Natomiast prelegentki ze StartUp Woman Magda Stawska i Anna Smaga-Trzaskalska opowiedziały o tym, jak wykorzystać kobiecy potencjał oraz energię do budowania własnej kariery.

Po części oficjalnej, na uczestników czekało wiele atrakcji. Poczęstunek przygotowały lokalne restauracje z Nadodrza: Wilki Syty i Sugar Szop. Zwiedzanie biur uprzyjemnił występ wrocławskiego artysty Piotra Gospodarczyka oraz Gosi Kowalczyk. Finałem wydarzenia był pokaz mody projektantki Agi Cegłowskiej, która swoją pracownię prowadzi na Nadodrzu.

WORKO jest otwarte i dostępne dla freelancerów, start-upów, osoby samozatrudnione oraz właścicieli małych firm. Bez względu na to, czy zdecydują się na wynajęcie biura, biura czy miejsca w strefie coworkingowej, nowa przestrzeń oferuje im szereg udogodnień. Dostęp 24/7, Wifi i wsparcie IT, w pełni wyposażoną kuchnię, sale konferencyjne ze sprzętem niezbędnym do prowadzenia prezentacji oraz wideokonferencji, a także szafki na prywatne rzeczy. Najemcy mogą korzystać z prawie 1 000 mkw. przestrzeni, zlokalizowanej na 5. i 6. piętrze biurowca Promenady ZITA, należącego do kompleksu Promenady Business Park. Przed budynkiem znajdują się również stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego.

Za projekt i realizację WORKO odpowiada firma Tetris, specjalizująca się w aranżacji wnętrz biurowych oraz coworkingowych. Inspiracją dla stworzenia przestrzeni była rzeka Odra oraz wrocławskie mosty.

 

 

Źródło: Vantage Development