Opowiedz nam czym jest Woman Power Camp i jak narodził się ten pomysł?  

AS. Woman Power Camp to koncept agencji La Gala Events. Pomysł narodził się w czasie pandemii, kiedy okazało się, że wszystkie nasze zlecenia zostały anulowane. Wspólnie z moją wspólniczką doszłyśmy do wniosku, że musimy stworzyć swój własny projekt i tak powstała idea wyjazdów dla kobiet. 

 

Woman Power Camp to wyjazdy premium od kobiet dla kobiet. Nastawiony na wzmocnienie siły fizycznej i psychicznej, odpoczynek i upiększenie ciała. Na każdym naszym wyjeździe jest bardzo dużo aktywności fizycznej, średnio 2, 3 urozmaicone treningi dziennie w tym koniecznie joga wpływająca na dobrostan ciała i umysłu. Do tego są zabiegi na twarz i ciało, sauny, masaże, morsowanie. Wszystko, co w krótkim czasie pozwala nam się na maxa zregenerować. A w międzyczasie rozmowy, błahe i poważne, wspólne miłe spędzanie czasu przy posiłkach, spacerach czy winku.

 

Oprócz treningów i zabiegów dla ciała na każdym wyjeździe organizujemy warsztaty, nastawione na to, by uczestniczki mogły spróbować czegoś nowego. Czasami jest to pieczenie chleba, czasami malowanie na szkle, wieszenie do góry nogami, robienie zeszytu, śpiew czy zielarstwo. Pomyślcie, w naszej codzienności rzadko zdarza nam się robić coś pierwszy raz. Takie doświadczenia są bardzo przyjemne.

 

Dla kogo są te wyjazdy? 

AS. Dla każdej dziewczyny. Koncept Woman Power Camp bazuje właściwe na naszych własnych potrzebach. Chcemy wzmacniać siłę fizyczną i psychiczną kobiet. Sprawić by podczas wyjazdu skupiły się w 100% na sobie i wróciły, silne zregenerowane, gotowe do dalszego działania. Nasze wyjazdy często inspirują kobiety do zmian, dają im wiarę we własne siły, a także poczucie, że w codzienności trzeba znajdować czas dla wyłącznie siebie i pewne rzeczy warto odpuszczać. Wyjazdy organizowane są w małych, kameralnych grupach. Tak, żebyśmy wszystkie mogły poznać się ze sobą, zaprzyjaźnić. 

 

Staramy się, by na naszych wyjazdach było pyszne, zdrowe jedzenie, ruch, odpoczynek i możliwość spędzenia czasu wśród inspirujących kobiet.  My kobiety mamy zwykle tyle obowiązków, związanych z pracą, domem dziećmi, że wyjazdy w gronie koleżanek są rzadkością. Chcemy to zmieniać i widzimy jakie to jest ważne. Zwłaszcza w czasie pandemii, gdy niemal każdej przydałoby się choć trochę pomocy psychologicznej (śmiech) takie wyjazdy są jak grupa wsparcia (śmiech). 

Na naszych obozach każda dziewczyna znajdzie coś ciekawego dla siebie. Jeżdżą z nami business woman i kobiety, które zajmują się domem, dziewczyny w każdym wieku. Co ciekawe, zawsze, wszystkie doskonale się dogadują. Inspirują się jedna od drugiej, mogą się wygadać i śmiać do bólu brzucha.

Jedna z naszych uczestniczek ostatnio napisała: „Kochane dziewczyny! Poznać Was i być z Wami to była ogromna przyjemność, chyba złapałam bakcyla Woman Power Campu i jeżeli będę mogła to z przyjemnością będę uczestnikiem. Od dawna tak nie miałam, że całkowicie wyizolowałam się od rzeczywistości, a to było mi (okazuje się) bardzo potrzebne.” To jest najlepsza rekomendacja. 

To kiedy kolejny wyjazd?

AS. Na jesieni, zapraszamy do śledzenia naszych kanałów w social media:

LinkedIn: @lagalaevents

Facebook @lagalaevents

Instagram @lagala_camps