Mazars jest międzynarodową firmą świadczącą usługi audytorskie, podatkowe, księgowe oraz doradcze, obecną w ponad 90 krajach. Wraz z nową umową najemca przeprowadził również generalny remont swojego biura (powierzchnia 2 tys. 55 mkw.).

6B47 Poland to spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors, firmy deweloperskiej z Austrii z portfelem 30 projektów o wartości ponad 1,5 mld euro. Nowe biuro 6B47 w Polsce zajmie 120 mkw. powierzchni na trzecim piętrze budynku.

Trend Energy Solutions to podmiot zajmujący się optymalizacją kosztów pozyskania surowców energetycznych i sprzedażą energii elektrycznej oraz gazu ziemnego do odbiorców końcowych, a także projektami kogeneracyjnymi. Najemca zajmie 435 mkw. na piątym piętrze obiektu. W transakcji najemy firmę wspierała agencja Brookfield Partners.

Zaułek Piękna zapewnia powierzchnię biurową, o jaką trudno w tej prestiżowej mikrolokalizacji. Cieszymy się, że jeden z głównych najemców budynku zdecydował się pozostać w nim na dłużej i że nieruchomość przyciąga również nowe firmy - mówi Lidia Malec, Associate, dział powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Zaułek Piękna to dziewięciokondygnacyjny budynek klasy A, oferujący ponad 8 tys. mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, na odcinku pomiędzy placem Trzech Krzyży a placem Zbawiciela.