Cersanit, lider rynku wyposażenia łazienek oraz Firma iQor - globalny dostawca usług serwisowych z zakresu BPO, wsparcia klienta i analizy danych, zostają w Parku Rozwoju na kolejne 5 lat. Firma Schneider Electric, lider transformacji cyfrowej w zarządzaniu energią i automatyce, powiększyła swojebiuroi tym samym zajmuje obecnie ponad 25 proc. powierzchni w biurowcu. Łączna powierzchnia wynajęta w ramach renegocjowanych umów wynosi blisko 2400 mkw.

- Przedłużenie umów najmu przez Cersanit i iQor oraz ekspansja Schneider Electric jest dla nas najlepszym dowodem na to, że Park Rozwoju spełnia wysokie oczekiwania dzisiejszych najemców ze względu na wyjątkową lokalizację i unikalne wartości samego projektu,oraz dzięki realizacji naszej strategii,w ramach której stworzyliśmy przyjazne miejsce do pracy i wypoczynku w otoczeniu zieleni, o którą wspólnie dbamy - powiedziała Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP.

W transakcjach z firmą Schneider Electric i Cersanit najemcom doradzała firma Colliers International.Park Rozwoju to nie tylko przyjazna i nowoczesna architektura, ale także wyjątkowo zielone i kameralne miejsce na biznesowej mapie Mokotowa. Najemcy mają do swojej dyspozycji wewnętrzne dziedzińce wypełnione bujną roślinnością, gdzie mogą się przez cały rok relaksować w otoczeniu zieleni. Dodatkowo, firma EPP podjęła zobowiązanie wobec swoich najemców, że w zamian za każde wynajęte 1000 mkw. powierzchni biurowej - zasadzi drzewo. W ubiegłym roku, dzięki przedłużeniu umów najmu z firmami Schneider i Ericsson, na terenie kompleksu biurowego zasadzonych zostało aż 11 nowych drzew.

Park Rozwoju to nowoczesny kompleks biurowy klasy A, który składa się z dwóch 7-piętrowych budynków o łącznej powierzchni biurowej wynoszącej 31 tys. mkw. Jest on położony przy ul. Konstruktorskiej 12. 

 

Źródło: PropertyNews.pl